1.DEKANAT BALIK: 19-28 ŞUBAT

VE ASC DERECESİ 0-10 ARASI OLAN KIYMETLİ BALIKLAR İÇİN;

Öncelikle tüm Balık ve Yükselen Balık burcu kıymetli okurlarıma, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı yıllar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun inşallah. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız, doğum gününüze göre uyarlanan yorumlarımdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Yükselen Balık için de aynı ayırım geçerlidir.

Öncelikle 2020 yılı sabit etkilerinden bahsedelim.

2020 yılı boyunca Uranüs’ten Toprak burçlarının aldığı kadar güçlü olmasa da yine de oldukça önemli ve hatırı sayılır önemli etkiler alabilirsiniz. Öncelikle 2020’nin sizin için sloganı, ‘’Sürprizlerle doluyum’’ olabilir. Stabil bir iş hayatınız varsa, öncelikle işinizde yükselebilir, terfi, maaş zammı ya da pozisyon değişikliği gündeme gelebilir. Ofis içinde değil de sahada görev almak isterseniz, sahaya inebilirsiniz. İş arıyor ve başvurular yapıyorsanız, kendinize oldukça uygun bir iş bulabilirsiniz. Uranüs, aynı zamanda sıra dışı arkadaşlar ve arkadaşlıklar, kolektif çalışmalar ve aktivistlik demektir. Bu dönem, insan hakları için, hayvan hakları için, dezavantajlı sosyolojik katmanlar için yapılan hayır ve destek çalışmalarına katılabilir, en üst düzeyden destek verebilirsiniz. Bunun da hem iş hayatınıza, hem özel hayatınıza oldukça iyi getirileri olabilir diyebiliriz. Bu yıl arkadaşlıklarınız daha gerçekçi, daha paylaşımcı ve daha keyifli olabilir. Yeni arkadaşlıklarınız oldukça samimi, sıcak ve içten olabilir. 2020’nin 1. Dekanat Balık ve Yükselen Balık adına çok önemli vaatler sunduğunu söyleyebiliriz. Ancak güzellikleri ve iyilikleri hayatımızda tezahür ettirmek istiyorsak, yolumuzu engelleyen bilinçaltı dağınıklığımızı toplamak ve düzenlemek durumundayız diyebiliriz.

Yılın son günlerinde son derece şık ve muazzam etkilerle hayatımıza giren Oğlak Burcunda Güneş Tutulması’nın etkilerini Haziran ayına kadar hissetmeniz muhtemel. Bu dönemde bolluk, bereket ve iyi şans fırsatlarını hemen görüp değerlendirmeniz gerekebilir. Bazen de iki ya da üç iyi arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda belirgin biçimde bolluk, bereket olabilir, elinizi attığınız işlerden başarı kazanabilirsiniz. Hayatınızda pek çok alan değişebilir, bir değişim döngüsü içinde, hızlı bir tempo içinde olabilirsiniz. Bu yıl insanların dikkatini yaptığınız işlerle ve yeteneklerinizle çekebilirsiniz. Yalnız, yapabileceğinizden fazla iş ve sorumluluk yüklenmemeye ve seçici olmaya çalışın derim. Mutlu, şaşırtıcı, enteresan tesadüflere bir süre sonra alışabilirsiniz. Beklenmeyen zamanlarda beklenmedik şekil ve kılıklarda karşınıza çıkacak olan sevimli tesadüflere hazır olmanızı öneririm. Tutulma gayet şık etkilerle geliyor inşallah. Özellikle Ocak ayı ortalarına kadar kapsamlı eğitim, seyahat, ticaret ve kariyer planlamaları yapabilirsiniz. Daha sosyal olabilir ve her kesimden farklı arkadaşlar edinebilirsiniz. Maddi olarak da yüksek kazanımlı bir dönem olabilir. Yeni anlaşmalar, teklifler, sözleşmeler gündeme gelebilir.

Yine Ocak ayı içinde Venüs etkilerine baktığımızda, ilerleyen zamanlar için güçlü ortaklıklar kurmayı düşünebilir, yeni ticari girişimler için şimdiden fikir üretmeye başlayabilirsiniz. Çevrenize iyilik ve iyimserlik yayabilir, pozitif tavırla olaylara yaklaşabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz artabilir, maddi imkânlarınız bu dönemde genişleyebilir. Hayatınıza genel bir bolluk-bereket ve zenginlik bilinci hâkim olabilir. Kıyafet ve kozmetik ürünleri almak istiyorsanız ay ortasına kadar oldukça iyi bir dönem. Yine bu dönemde kalbi boş olan kıymetli Balıklar, oldukça iyi, reddetmeyecekleri şaşırtıcı ve ani romantik teklifler alabilirler diyebiliriz. Evli ve süregelen bir ilişkisi olan Balıklar ise, oldukça rahat ve mutlu bir dilim içindedirler diyebiliriz.

Mayıs ayı içinde oldukça sevimli Mars etkilerini görmekteyiz. Kendinize güveniniz oldukça yüksek olabilir, kendinizi oldukça büyük ve iddialı cümlelerle ifade edebilirsiniz. İkna kabiliyetiniz bu dönemde oldukça yüksek olabilir. Rekabet ve fiziksel gücünüz oldukça yüksek olabilir. Sağlığınız ve enerjiniz, elle tutulacak kadar yoğun ve güçlü olabilir. Önceden düşünüp planladığınız ve maddi getirisi olabileceğine güvendiğiniz girişimler hakkında bu dönemde adım atmak isteyebilir ve başarılı başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca oldukça canlı, enerjik ve iyimser bir dönemde duygusal anlamda da oldukça mutlu olabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz de bu dönem hayli aktif olabilir. Çevreniz ile oldukça hoş ilişkiler kurabilir, popülerliğinizi artırabilirsiniz. Yeni ticari bağlantılar kurabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel olarak da karizmanız artabilir, kıyafet ve kozmetik seçimleriniz çok beğenilebilir ve taklit edilebilir. Olumlu ve pozitif yaklaşımlarınız ile de çevrenizden saygı görebilirsiniz. Kazancınızı artırabilecek potansiyel kişilerle tanışabilirsiniz. Yine bu dönemde kalbi boş olan kıymetli Balık ve Yükselen Balık, oldukça iyi teklifler alabilirler ya da romantik tekliflerinde reddedilmezler diyebiliriz.

Haziran-Kasım 2020 bandına baktığımız zaman, Ay fazlarının oldukça güçlü ve donanımlı olarak dekanatınızı etkilediğini görmekteyiz. Oldukça iyimser olabilir, kendinize büyük hedefler koyabilirsiniz. Özellikle Mart-Haziran, Haziran-Temmuz bandında uzun vadeli hedefleriniz yolunda oldukça emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. İş hayatınızda ve özel hayatınızda çok önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Önemli görevler size verilebilir. Kilit roller üstlenebilirsiniz. Aile üyelerinizin pek çok sorunu için koşturabilirsiniz.

Yılın ikinci yarısına geldiğimizde, yenilikler yapma, atılımlar yapma ve ilerleme arzunuz daha da artabilir. Mars ve Venüs Retrogard hareketleri, ayrı bir başlık altında detayları ile değerlendirilmelidir. Bu RX hareketlerde yapılması ve yapılmaması gerekenleri detaylarıyla sizlerle paylaşacağım inşallah. Ama ‘’Retrolar var, yandık bittik kül olduk’’ yaklaşımı, Başak Teyze astrolojik yorumlarında asla yazılmaz, asla böyle cümleler yorumlarıma giremez. 1. DEKANAT Balık ve Yükselen Balık, yılın ikinci yarısında heyecanın daha da yükseldiğini fark edebilirler. Ancak sorumluluk ve tanınmanın yanında, stres de biraz artabilir. Kalbi boş olan kıymetli Balık ve Yükselen Balıklar, bu yıl hayatları için oldukça önemli bir kişi ile karşılaşabilirler.

2020’de, pek çok kişinin ‘’Zor işlerin altına girdin’’ demesine rağmen, zor işleri ve problemleri başarıyla çözebilirsiniz. Evli Balıklar, mutlu olabilirler, evliliklerindeki pürüzlerin çözümünün çok basit olduğunu görebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken husus, aile ve akrabalar içinde geçmişe dayalı bazı pürüzlerin beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabileceğini ve bazı durumlarda enerjinizi tüketebileceğini bilmeniz gerekliliğidir. Strese karşı toleransınız düşük olduğundan bağışıklık sisteminize biraz daha özen göstermeniz menfaatinize olabilir. Hareketsizlik de vücudunuzu yorabilir ve hastalıklara davetiye çıkarabilir. Bu yüzden imkânlarınıza ve fırsatlarınıza göre hafif sporlar, yürüyüş yapmak faydanızadır diyebiliriz.

Ağustos 2020 ve sonraki sürece baktığımız zaman işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz diyebiliriz. Romantik anlamda oldukça seçici olabilirsiniz. Kriterleriniz oldukça yüksek olabilir. İşyerinizde, sizden daha kıdemli, yaşlı ve tecrübeli kişilerden oldukça önemli destekler alabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve çalışmalarınızın temposunu bozmadan yeniliklere açık olmanız halinde oldukça iyimser, başarılı bir 2020 diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

2.DEKANAT BALIK: 29 ŞUBAT-10 MART

VE ASC DERECESİ 10-20 ARASI OLAN KIYMETLİ BALIKLAR İÇİN;

Öncelikle tüm Balık ve Yükselen Balık burcu kıymetli okurlarıma, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı yıllar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun inşallah. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız, doğum gününüze göre uyarlanan yorumlarımdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Yükselen Balık için de aynı ayırım geçerlidir.

Öncelikle 2020’nin sabit etkilerinden bahsedelim.

Kişisel gezegeniniz Neptün, sizi derinden etkileyebilir, doğal olarak yapınıza bulunan hassasiyet, sezgi ve empati gücünü daha da artırabilir. Başkalarının olumlu ya da olumsuz tüm duygularını adeta bir sünger gibi emebilirsiniz. Bu yüzden, negatif ve duvarları olan insanlardan uzaklaşabilir, birlikteyken keyif alabileceğiniz dost ve arkadaşları seçme hususunda daha net olabilirsiniz. Hayırsever faaliyetlerde daha çok bulunmak isteyebilirsiniz. Artık, egonuz sizi daha az rahatsız eder ve bütünü kucaklayan, sıcak, anlayışlı ve daha manevi bir havaya bürünebilirsiniz. İlerleyen zamanlar hakkında çok daha güvende hissedebilirsiniz. En sevdiğiniz, gönülden bağlandığınız hayal, umut ve beklentilerinizin gerçekleştiğini görebilir, ya da bunların gerçekleşmesi yolunda çok ciddi gelişmelerin olduğunu fark edebilirsiniz. Çok yeni ve kimse ile paylaşmak istemediğiniz bir iki yeni girişimi kafanızda canlandırıyor olabilirsiniz.

Ocak-Haziran 2020 bandına baktığımız zaman, Kişisel gücünüz, sabrınız, dayanıklılığınız, karakter yapınız, olaylara bakış açınız, analitik düşünme tarzınız ve vizyonunuz bazı önemli sorulara muhatap olabilir. Hızlı ve doğru kararları soğukkanlılıkla almak durumunda olabileceğiniz bazı durumlar olabilir. Kriz zamanlarını kolaylıkla fırsata çeviren ve moralini düşürmeden çevresini bir arada tutabilen yetenekli bir karakter olup olmadığınız konusunu analiz eden olaylar olabilir. Tabii burada bir konuyu aydınlatmak istiyorum. Kriz temelde göreceli bir kavramdır. ‘’Senin derdin dert midir, benim derdim yanında’’ şeklinde ifade edilebilir. Başkasına göre bir pürüz, bir başkasına göre dev bir sorundur. Bu bakımdan kriz kavramını, aslında bir bakıma işlerin bir süre askıda ya da rölantide kaldığı, ilerleme ve gerileme olmadığı durağan zamanları anlatmak için kullanabiliriz. Gerçek samimiyete, sevgiye, saygıya dayanan ilişkilerinizi görebilirsiniz. Bu özelliklere sahip olmayan arkadaşlıklar, iş ilişkileri ve romantizm bitebilir diyebiliriz. Aşırı hırslı olmayın, hedeflerinize ulaşabileceğiniz noktasında her adımın dikkatli atılması gerektiğini biliyorsunuz. Acele etmek, gereksiz harcamalar yapmak, kanaat etmemek, daha fazlasını istemek, çevrenizdeki insanlara ters davranmak astrolojik ve karma çekim kurallarına göre istemediğimiz davranışlardır. Bu davranışlar, düşük frekans davranışlardır ve bolluk, bereket, iyi şans, hayırlı fırsatlar noktasında yolumuzu tıkayıcı etkilere sahiptir. Uzak duralım.

Ancak Jüpiter’in Neptün ile yaptığı son derece hoş ve şık görünümler, bu görünümlerin etkisini yumuşatabilir diyebiliriz. Profesyonel anlamda kariyer hayatınızda oldukça hızlı ilerleyebilmenizin muhtemel olduğunu söyleyebiliriz. Olaylara ve durumlara hem sezgisel hem akılcı çözümler üreterek bu baskıcı etkiyi kolayca kırabilirsiniz. Anahtar, aile, çevre, ebeveyn ve otorite bariyerleri karşısında soğukkanlı olmak ve reel olarak yaklaşmaktır. Zihinsel üst düzey yetenekleriniz size bu konuda oldukça yardımcı olabilir. Sabırlı ve esnek kaldığınız takdirde, size yapmak istedikleriniz için karşı çıkanların, size muazzam destekler sunmaya başladıklarını görebilirsiniz.

Yenilikler yapma, atılımlar yapma ve ilerleme arzunuz daha da artabilir. Mars ve Venüs Retrogard hareketleri, ayrı bir başlık altında detayları ile değerlendirilmelidir. Bu RX hareketlerde yapılması ve yapılmaması gerekenleri detaylarıyla sizlerle paylaşacağım inşallah. Ama ‘’Retrolar var, yandık bittik kül olduk’’ yaklaşımı, Başak Teyze astrolojik yorumlarında asla yazılmaz, asla böyle cümleler yorumlarıma giremez. 2. DEKANAT Balık ve Yükselen Balık, yılın ikinci yarısında heyecanın daha da yükseldiğini fark edebilirler. Ancak sorumluluk ve tanınmanın yanında, artık stres de biraz artabilir. Kalbi boş olan kıymetli Balıklar, bu yıl hayatları için oldukça önemli bir kişi ile karşılaşabilir, çok hoş romantik teklifler alabilirler. Ya da reddedilmezler. Aynı zamanda pek çok kişinin ‘’Zor işlerin altına girdin’’ demesine rağmen, zor işleri ve problemleri başarıyla çözebilirsiniz. Evli Balıklar, mutlu olabilirler, evliliklerindeki pürüzlerin çözümünün çok basit olduğunu görebilirler. Çevreniz, komşularınız ve genç akrabalarınızla ilişkileriniz ve iletişiminiz oldukça eğlenceli olabilir. 2020 içinde, çevrenizle oldukça iyi vakit geçirebilirsiniz. Ancak sorumluluklar, yükümlükler, alınması gereken görevler ve tamamlanması gereken işler artabilir. Bittiğinde ise, bulunduğunuz noktadan çok çok ileride olduğunuzu görebileceğiniz önemli bir yıl.

Hayatınızda belirgin biçimde bolluk, bereket olabilir, elinizi attığınız işlerden başarı kazanabilirsiniz. Şanslı tesadüfler karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Hayatınızda pek çok alan değişebilir, bir değişim döngüsü içinde, hızlı bir tempo içinde olabilirsiniz. Hayatınızın rutin ve durağan alanlarında büyük ve olumlu olabilecek dalgalanmalar olabilir. Muazzam bir tutulmanın etkileri, güçlü Uranüs ve Jüpiter etkileri altında inanılmaz bir yıl diyebiliriz. Beklentilerinizi ve çıtanızı yükseltebilirsiniz. Gerçek beklentilerinizin ne olduğunu, kendinize kesin bir dille ifade etmelisiniz. Akademik hayatı devam eden, hukuki pürüzlerinin peşinde olan ya da yurtdışı için girişimler yapmak isteyen kıymetli 2. Dekanat Balık ve Yükselen Balık, gönül rahatlığı ile girişimlerini yapabilirler.

Ruhunuzu aydınlatabilecek, yolunuzu açabilecek, kişisel gelişim yolunda oldukça önemli ilerlemeler kaydedebileceğiniz, ilham verici, sürekli biçimde tekamül edebileceğiniz oldukça güzel bir yıla adım attınız diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

3.DEKANAT BALIK: 11-20 MART

VE ASC DERECESİ 20-30 ARASI OLAN KIYMETLİ BALIKLAR İÇİN;

Öncelikle tüm Balık ve Yükselen Balık burcu kıymetli okurlarıma, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı yıllar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun inşallah. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız, doğum gününüze göre uyarlanan yorumlarımdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Yükselen Balık için de aynı ayırım geçerlidir.

Haziran ayının ortalarına kadar olan sürece baktığımız zaman, biraz dengeleri muhafaza etmek, diplomatik olmak, lakin bazı yerlerde de sesinizi yükseltmek durumuna hazırlıklı olmanız gerektiğini ifade edebiliriz. Bu dilimde ağırlıklı olarak özel hayatınız, akraba çevreniz, yakın ve önemli ilişkileriniz gündem olabilir. Aile ve akraba çevreniz, işlerinizi ve yapmak istediklerinizi eleştirel bir gözle değerlendirebilir. İş hayatınızda ilerlemek isterken, aileniz ve akrabalarınız ile ilgili sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler önünüze çıkabilir. Ev hayatınızı biraz düzene sokmanız gerekebilir. Ancak bütün enerjinizi harcamamalı, sadece ev-aile-akraba/iş hayatı arasında dengeleri gözetmelisiniz. Aile içinde oldukça güçlenebilirsiniz ve sıkça görüşlerinize başvurulabilir. Aile, evlilik, akrabalık ilişkilerinizi oldukça şeffaf, açık, net ve kalp kırmadan yürütmeniz, bu dönemde en yüksek faydanıza olabilir diyebiliriz. Aile üyeleri arasında baskıcı olarak gördüğünüz ya da egosuna yenilerek bazı istenmeyen pürüzler çıkaran kişi ya da kişileri uyarmak adına sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak bu sorumlulukları alırken, çevrenizin yanlış anlamalarına ve engellemelerine karşı da bir savunma geliştirmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkatli ve stratejik olmanız gerekebilir. Görüntüde biraz karışık ve pürüzlü gibi dursa da bu döngüden sonra, daha rahat olabilir, kariyer hayatınızda daha hızlı ilerleyebilir, özgüven seviyeniz oldukça yükselebilir. Geçmişte yaşadığınız başarısızlıkların ve üzüntülerin hayatınızda tekrar ortaya çıkabileceğine dair korkularınızı aklınızdan çıkarmanız faydanıza olabilir. Değişen dinamikler içinde fırsatları kolaylıkla görebilirsiniz.

2020 yılının en önemli astrolojik sabiti, dekanatınız ile çok şık bir görünüm yapan Plüton’dur. Bu etki, tek başına ‘’Şeytan Tüyü’’ olarak özetlenebilir. Hayatın her alanında gizemli ve karizmatik bir portre çizebilirsiniz. Özgüveniniz oldukça yüksek olabilir. Fiziksel dayanıklılığınız artabilir. Güçlü insanlarla tanışabilirsiniz. Evliyseniz da ciddi bir birliktelik içindeyseniz, sizin için oldukça güzel zamanlar olabilir ve ‘’Şeytan Tüyü’’ nüz aktif hale gelebilir. Yine bu dönemde Plüton etkileri ile fikirlerinizi, planlarınızı ve düşüncelerinizi kararlı olabilir, hedefleriniz için ciddi adımlar atmaya başlayabilir, mevcut düzeninizde çok başarılı iyileştirmeler ve dönüşümler yapabilirsiniz. Yaptığınız işle, gücünüz ve bilginiz ile tanınmak isteyebilir, bu yolda oldukça başarılı adımlar atabilirsiniz. Engeller sizi durdurmaz, bilakis bundan sonra geri dönülemeyecek kadar ilerlediğinizi ve artık çabalarınızın belirli bir olgunluğa eriştiğini hissediyor olabilirsiniz. Bu yıl, uğraşmanız gereken tatsız bir konunun da diğer insanların kıskançlıkları ve size engel çıkarmaya çalışmaları olabilir ve bu yıl bu pürüzlerle de uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendinize ayırdığınız vakit bandını biraz daha genişletmeniz menfaatinizedir diyebiliriz.

Mart sonuna kadar olan döneme baktığımız zaman, Kendinize bariyer olmamalı, bazı zamanlar gereksiz detaylara çok takılmamalı ve bazı zamanlarda efsanevi sezgilerinize güvenmelisiniz diyebiliriz. Satürn görünümleri ile de sabrınız, titizliğiniz, görev ve sorumluluklarınıza olan bağlılığınız ile zihinsel kapasitenizi birleştirerek, ilerlemek istediğiniz yolun daha da kolaylaştığını ve pürüzlerin bir bir kalktığını görebilirsiniz. 2020 oldukça önemlidir, çünkü ilerleyen zamanlarınızın temellerini süreç içerisinde daha hızlı atabilirsiniz. Üretken, verimli ve başarılı bir zaman dilimi.

Şubat-Ağustos geçişlerinin oldukça güçlü ve donanımlı olarak dekanatınızı etkilediğini görmekteyiz. Oldukça iyimser olabilir, kendinize büyük hedefler koyabilirsiniz. Özellikle Mart-Haziran, Haziran-Temmuz bandında uzun vadeli hedefleriniz yolunda oldukça emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. İş hayatınızda ve özel hayatınızda çok önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Aile üyelerinizin pek çok sorunu için koşturabilirsiniz.

Yılın ikinci yarısına geldiğimizde, yenilikler yapma, atılımlar yapma ve ilerleme arzunuz daha da artabilir. Mars ve Venüs Retrogard hareketleri, ayrı bir başlık altında detayları ile değerlendirilmelidir. Bu RX hareketlerde yapılması ve yapılmaması gerekenleri detaylarıyla sizlerle paylaşacağım inşallah. Ama ‘’Retrolar var, yandık bittik kül olduk’’ yaklaşımı, Başak Teyze astrolojik yorumlarında asla yazılmaz, asla böyle cümleler yorumlarıma giremez. 3.Dekanat Balık ve Yükselen Balık’lar yılın ikinci yarısında heyecanın daha da yükseldiğini fark edebilirler. Ancak sorumluluk ve tanınmanın yanında, artık stres de biraz artabilir. Kalbi boş olan kıymetli Balık ve Yükselen Balık’lar, bu yıl hayatları için oldukça önemli bir kişi ile karşılaşabilir, çok hoş romantik teklifler alabilirler. Ya da reddedilmezler. Aynı zamanda pek çok kişinin ‘’Zor işlerin altına girdin’’ demesine rağmen, zor işleri ve problemleri başarıyla çözebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ve gruplarınızda aranan yüzlerden biri olabilirsiniz. Evli Balıklar, mutlu olabilirler, evliliklerindeki pürüzlerin çözümünün çok basit olduğunu görebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken husus, aile ve akrabalar içinde geçmişe dayalı bazı pürüzlerin beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabileceğini ve bazı durumlarda enerjinizi tüketebileceğini bilmeniz gerekliliğidir.. Mantıksız korkular ve dayanağı olmayan stres kaynakları sizi ve bilinçaltınızı yorabilir.

Ağustos ayı ve sonraki sürece baktığımız zaman işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz diyebiliriz. Romantik anlamda oldukça seçici olabilirsiniz. Kriterleriniz oldukça yüksek olabilir. İşyerinizde, sizden daha kıdemli, yaşlı ve tecrübeli kişilerden oldukça önemli destekler alabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve çalışmalarınızın temposunu bozmadan yeniliklere açık olmanız halinde oldukça iyimser, başarılı bir 2020 diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

balık 2020