1.DEKANAT BALIK: 19-28 ŞUBAT

Ve ASC Derecesi 0-10 arasında olan kıymetli Balıklar için,

Nisan ayının ilk haftasında Venüs,  çok şık görünüm ve temaslarla ay ortalarından ay sonuna kadar olan dilimde oldukça huzurlu, mutlu ve enerjik olmanız için çalışıyor.  Kişisel ve romantik ilişkilerinizde her şey yolunda olabilir. Bu dönemde işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz yükselebilir, popüler ve aranan bir kişi olabilirsiniz. Ay ortasına kadar olan dilimi son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatiniz icabıdır diyebiliriz. Bu dönemde romantik ilişkileriniz ve evliliğiniz oldukça iyi bir düzeyde devam edebilir. Kalbi boş olan Balıklar, kalplerini bu dönem kriterlerine göre biri ile doldurabilirler. Ya da bir süredir söylemek istediklerini özel bir kişiye söyleyebilirler. Bu dönemde beklenmedik, aniden gelen güzel haberlere de hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir romantik başlangıç yapabilir, evliliğinizdeki pürüzleri giderebilir, süregelen romantik ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için harika adımlar atabilirsiniz. 2019’un romantik, maddi ve manevi anlamda en kaliteli, en güzel zaman dilimlerinden biridir. Son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatinizedir.

Ay ortalarına kadar Mars etkileri ile iş hayatınızda ve sürekli iletişim halinde olduğunuz kişilerle aranızda bazı ufaklı tefekli pürüzler meydana gelebilir. Özellikle dikkat edilmesi gereken bir dönem diyebiliriz. Bu zaman diliminde kişisel olarak hassasiyetiniz daha artabilir ve çevrenizdeki kişilere karşı tahammülsüz olabilirsiniz. Aşmanız gereken bazı engeller, hedefinize giden yolda bazı küçük sapmalar olabilir. Bir ara durup çözüm yollarınızı yeniden revize etmeniz gerekebilir. Bazı konular sabrınızı test etmiş olabilir. Rakipleriniz yolunuza bazı hamlelerle çıkıyor olabilir. Ancak bu durum sizi üzmemeli ve yolunuzdan alıkoymamalı diyebiliriz. Özellikle sakin olmalı, soğukkanlılığınızı korumalı, esnek olmalı ve sezgilerinizi dinlemelisiniz.

Güneş Boğa burcuna geçtikten hemen sonra, ay sonuna kadar  hem başarılı olabileceğiniz, hem de kişisel gücünüzü katlayabileceğiniz sevimli ve parlak bir dilimdesiniz diyebiliriz. Hayattan oldukça keyif alabilir, dinlenebilir, eğlenebilir ve hem sakin, hem dengede, hem de oldukça iyimser olabilirsiniz. Oldukça hoş başlayan ve öyle de devam etmesi oldukça muhtemel bu ay, başarınıza başarı, üretici yanınıza bir kat kat daha fazlasını, veriminize ise iki kat daha fazlasını sunabilir. Planlarınız oldukça iyi ilerleyebilir, iş hayatınızdaki bazı problemleri kolaylıkla çözebilir, yakın çevrenizdeki bazı pürüzleri temizleyebilir, hayatınızdaki bazı gereksiz detayları başarıyla ayıklayabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Olumlu ve pozitif bakış açınız, size saygı duyulmasını sağlarken, ilerlemenize, başarılı işler yapmanıza ve parlamanıza da olanak tanır diyebiliriz.

Yine Boğa Uranüs’ten dekanatınıza gelen parlak etkiler ile de kendinizi çok iyi ifade edebilir, artık zihninizdeki yerleşik düzen ve kalıpları yavaş da olsa kırmaya başlayabilir, kişisel gücünüzün ve dayanıklı yapınızın çok daha iyi bir şekilde farkına varabilirsiniz. Artık, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkındalığı ile bu transitle yolunuza başarıyla devam edebilirsiniz. İç değişiminiz, paradigmalarınızın birer ikişer değişmesi, gündelik hayatınızda da pek çok olumlu gelişmeye kapı açabilir. Pek çok zorlu işi aynı anda yapabilir, olasılıkların dışındaki olasılıkları düşünebilir, hızlı ve doğru kararlar alabilir, çevrenizi başarılı biçimde koordine edebilirsiniz. Bunun yanında iş hayatınızda da önemli gelişmeler, ani ve sevindirici durumlarla karşılaşmanız da ihtimaller dâhilinde. Yeni ve farklı arkadaşlıklar, bağlantılar kurabilir, oldukça hoş çevrelere dâhil olabilirsiniz.

Mars etkileri konusunda biraz dikkatli ve planlı olduğunuz takdirde oldukça hoş ve sevimli bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

2.DEKANAT BALIK: 29 ŞUBAT-10 MART

Ve ASC Derecesi 10-20 arasında olan kıymetli Balıklar için,

2019 yılı en temel ve sabit görünümlerinizden her ay bahsetmek durumundayız. Bu yıl oldukça yoğun Satürn desteği alabilirsiniz. Oğlak burcundaki Satürn, etkileri ile uzun zamandır çaba ve emek harcadığınız konularla ilgili hedefinize yaklaşmakta olduğunuz noktasında size oldukça güçlü sinyaller gönderebilir. İşiniz zor olabilir, bazı zamanlar imkânsız gibi görünebilir. Ama bu zorlukları unutmaya hazır olun derim. Bu dönemde, gördüğünüz bazı konularda ‘’ Risk mi alıyorum acaba’’ diye düşündüğünüz zamanlar olmuş olabilir, ancak harekete geçip zorluklarla karşılaşmak bir risk ve sıkıntı ise, hiçbir iş yapmadan bekleme sonucunda gelen kayıpların oranlamasını yapmanızı tavsiye ederim. Kişisel gücünüzün ve dayanıklı yapınızın çok daha iyi bir şekilde farkına varabilirsiniz. Artık, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkındalığını size katan Satürn, dekanatınızda hızla ilerliyor. Ciddi olarak üzerinde çalıştığınız konulardan başarılı sonuçlar almaya başlayabilirsiniz diyebiliriz.

Aramıza yeni katılan kıymetli Balıklar için tekrarlamakta fayda var, 2019 yılı boyunca kişisel gezegeniniz Neptün, sizi derinden etkileyebilir, doğal olarak yapınıza bulunan hassasiyet, sezgi ve empati gücünü daha da artırabilir. Başkalarının olumlu ya da olumsuz tüm duygularını adeta bir sünger gibi emebilirsiniz. Bu yüzden, negatif ve duvarları olan insanlardan uzaklaşabilir, birlikteyken keyif alabileceğiniz dost ve arkadaşları seçme hususunda daha net olabilirsiniz. Hayırsever faaliyetlerde daha çok bulunmak isteyebilirsiniz. Artık,  egonuz sizi daha az rahatsız eder ve bütünü kucaklayan, sıcak, anlayışlı ve daha manevi bir havaya bürünebilirsiniz.

Nisan ayının ilk haftasında Merkür etkileri ile oldukça güzel haberler alabileceğinizi söyleyebilirim. Düşünce gücünüz ve zihinsel aktiviteleriniz oldukça yükselebilir. Pek çok konu üzerinde oldukça net düşünebilir, çevrenizden işinize yarayabilecek oldukça önemli görüşler alabilirsiniz. Kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak ve yeni kişilerle tanışmak için son derece ideal zamanlar. Karşınızdaki kişiler üzerinde oldukça iyi bir izlenim bırakabilir, söylediklerinizi dinletebilirsiniz. Hayatı yavaş yaşamayı seven, anı seven bir burç olan Balıkları bu tempo biraz yorabilir. O yüzden dinlenmeye ve kendilerine vakit ayırmaya dikkat etmeliler.

Nisan ayının ortalarına kadar olan süreç içerisinde ise Venüs, huzurlu, mutlu ve enerjik olmanız için çalışıyor.  Kişisel ve romantik ilişkilerinizde her şey yolunda olabilir. Bu dönemde işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz yükselebilir, popüler ve aranan bir kişi olabilirsiniz. Ay ortasına kadar olan dilimi son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatiniz icabıdır diyebiliriz. Bu dönemde romantik ilişkileriniz ve evliliğiniz oldukça iyi bir düzeyde devam edebilir. Kalbi boş olan Balıklar, kalplerini bu dönem kriterlerine göre biri ile doldurabilirler. Ya da bir süredir söylemek istediklerini özel bir kişiye söyleyebilirler. Bu dönemde beklenmedik, aniden gelen güzel haberlere de hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir romantik başlangıç yapabilir, evliliğinizdeki pürüzleri giderebilir, süregelen romantik ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için harika adımlar atabilirsiniz. 2019’un romantik, maddi ve manevi anlamda en kaliteli, en güzel zaman dilimlerinden biridir. Son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatinizedir.

Ay ortalarından sonuna kadar olan dilimde Mars etkileri ile iş hayatınızda ve sürekli iletişim halinde olduğunuz kişilerle aranızda bazı ufaklı tefekli pürüzler meydana gelebilir. Özellikle dikkat edilmesi gereken bir dönem diyebiliriz. Bu zaman diliminde kişisel olarak hassasiyetiniz daha artabilir ve çevrenizdeki kişilere karşı tahammülsüz olabilirsiniz. Aşmanız gereken bazı engeller, hedefinize giden yolda bazı küçük sapmalar olabilir. Bir ara durup çözüm yollarınızı yeniden revize etmeniz gerekebilir. Bazı konular sabrınızı test etmiş olabilir. Rakipleriniz yolunuza bazı hamlelerle çıkıyor olabilir. Ancak bu durum sizi üzmemeli ve yolunuzdan alıkoymamalı diyebiliriz. Özellikle sakin olmalı, soğukkanlılığınızı korumalı, esnek olmalı ve sezgilerinizi dinlemelisiniz. Oldukça iyi bir ay inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

3.DEKANAT BALIK: 11-20 MART

Ve ASC Derecesi 20-30 arasında olan kıymetli Balıklar için,

Nisan ayının ilk haftasında, Mars’tan gelen güzel görünümlerle kendinize güveniniz oldukça yüksek olabilir, kendinizi oldukça büyük ve iddialı cümlelerle ifade edebilirsiniz. İkna kabiliyetiniz bu dönemde oldukça yüksek olabilir. Önceden düşünüp planladığınız ve maddi getirisi olabileceğine güvendiğiniz girişimler hakkında bu dönemde adım atmak isteyebilir ve başarılı başlangıçlar yapabilirsiniz. İşyerinizdeki başarılı çalışmalarınız göz doldurabilir, takdir toplayabilir. Bütün ilgi sizi işaret edebilir. Sadece iş hayatında değil, sosyal ve romantik hayatınız da giderek yükselen bir grafik çizebilir diyebiliriz.

Nisan ayının ortalarına kadar, hatta 20 Nisan’a kadar Merkür etkileri ile oldukça güzel haberler alabileceğinizi söyleyebilirim. Düşünce gücünüz ve zihinsel aktiviteleriniz oldukça yükselebilir. Pek çok konu üzerinde oldukça net düşünebilir, çevrenizden işinize yarayabilecek oldukça önemli görüşler alabilirsiniz. Kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak ve yeni kişilerle tanışmak için son derece ideal zamanlar. Karşınızdaki kişiler üzerinde oldukça iyi bir izlenim bırakabilir, söylediklerinizi dinletebilirsiniz. Yüzeysel konuşmalardan çabuk sıkılabilir, peşinde olduğunuz daha derinlikli konularla alakadar olabilirsiniz. Hayatı yavaş yaşamayı seven, anı seven bir burç olan Balıkları bu tempo biraz yorabilir. O yüzden dinlenmeye ve kendilerine vakit ayırmaya dikkat etmeliler.

Nisan ortalarından itibaren 25 Nisan’a kadar olan dilimde Venüs, ay ortalarından ay sonuna kadar olan dilimde oldukça huzurlu, mutlu ve enerjik olmanız için çalışıyor.  Kişisel ve romantik ilişkilerinizde her şey yolunda olabilir. Bu dönemde işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz yükselebilir, popüler ve aranan bir kişi olabilirsiniz. Ay ortasına kadar olan dilimi son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatiniz icabıdır diyebiliriz. Bu dönemde romantik ilişkileriniz ve evliliğiniz oldukça iyi bir düzeyde devam edebilir. Kalbi boş olan Balıklar, kalplerini bu dönem kriterlerine göre biri ile doldurabilirler. Ya da bir süredir söylemek istediklerini özel bir kişiye söyleyebilirler. Bu dönemde beklenmedik, aniden gelen güzel haberlere de hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir romantik başlangıç yapabilir, evliliğinizdeki pürüzleri giderebilir, süregelen romantik ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için harika adımlar atabilirsiniz. 2019’un romantik, maddi ve manevi anlamda en kaliteli, en güzel zaman dilimlerinden biridir. Son gününe kadar değerlendirmeniz menfaatinizedir. Aylık ve yıllık bazda bakıldığında son derece hoş görünümlerle dolu şık bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

balik nİsan 2019: denİz sakİn, hava aÇik