1.DEKANAT BALIK: 19-28 ŞUBAT

VE ASC Derecesi 0-10 arası olan kıymetli Balıklar için;

Her üç dekanat Balık için de yılın en güzel aylarından biridir diyebiliriz. Önce bunu belirterek yorumlarımıza başlayalım.

Temmuz ayının ilk günlerinde Güneş etkileri fevkalade görünümler sunuyor diyebiliriz. Bugünlerde çevrenizde sivrilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Konuşmalarınız, görüş ve önerileriniz dikkatle takip edilebilir. Yapmak isteyip de yapamadığınız bazı konuları ele alabilir, hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Bu etkiler ile kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Becerilerinizi, yeteneklerinizi, kapasitenizi, zihin ve sezgi gücünüzü, deneyimlerinizi başarılı biçimde harmanlayarak çok şık, hatta parmak ısırtan sonuçlar alabilirsiniz.  Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Çevrenizdekiler, pozitif enerjinizden oldukça etkilenebilir. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak ve yeni kişilerle tanışmak için son derece ideal zamanlar. Ancak yoğun koşuşturma ve görüşmelerden dolayı bu aralıkta biraz yorgun düşebilir, Yengeç etkileri ile de bazı sindirim sorunları yaşayabilirsiniz. Dinlenmeyi ve kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyiniz. Sınavlara ya da akademik bazı girişimlere hazırlanan, eğitim alan Balıklar, bu dönemde oldukça verimli çalışabilir ve sorumlu olduğu konularda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilir. Daha cesur, daha atılımcı, daha aktif hissedebilir, daha önce atmak istediğiniz ama bir şekilde rölantiye aldığınız adımları artık atmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte ailenizden oldukça hoş destekler görebilirsiniz. Bu dönemde Yengeç tutulma da bu şık etkilere daha yoğun güçlü destekler sunabilir. Balıklar, bu dönemin fırsatları için kelimenin tam anlamı ile tetikte olmalılar.

Ay ortalarına kadar, standart anlamda burcunuzda yücelen ve en iyi etkilerini sunan Venüs, aylık geçişi ve aldığı açılarla bu sıcak yaz günlerinde hayatınıza meltem, serin bir gölge olabilecek etkiler barındırıyor. Aşk ve para konusunda en rahat, en güçlü ve en sevimli dönemlerden birindesiniz diyebiliriz. Venüs de tüm cömertliği ve güzelliği ile sahada. Romantizm ve mutluluk anlamında yılın en şık, en rahat ve en hoş aylarından biridir. Evli iseniz evliliğiniz sorunsuz ilerleyebilir, kalbiniz boş ise aradığınız kriterlere göre olan özel bir kişi ile tanışabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde karşı taraftan beklediğiniz ilgi ve saygıyı bol bol görebilirsiniz. Kişiliğinizin gücü ve olumlu tavırlarınızla hem yeni karşılaştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, hem de istediğiniz o özel kişiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Hediye, davet, iltifat, şık ve reddedilemeyecek bir teklif almanız muhtemel. Göz kamaştıran romantik mesajlar alabilirsiniz. Çok eğlenebilir, çevrenizi genişletebilir, hayallerinizin peşinde tek kelimeyle amansız biçimde koşmaya devam edebilirsiniz.

Ancak Merkür RX hareketinin etkilerinden bahsetmekte fayda var. Bu ay meydana gelmesi beklenen Merkür Rx döneminde, herhangi bir maddi kayıpla yüz yüze gelmemek adına kişisel eşyalarınıza, paranıza, yatırımlarınıza, telefonla veya yüz yüze iletişim kurduğunuz yeni kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ilk anlarda sizde güven uyandırmayan ya da sizi bir şekilde huzursuz eden kişilerden uzak durmanızı, bir şekilde aynı ortamda bulunmanız gerekiyorsa belirli ve mümkün olan en uzak mesafeyi koymanızı tavsiye etmekte, hatta rica etmekteyim.

Ancak kişisel işlerinizde yani başkalarının karışmadığı, tek başınıza devam ettirdiğiniz işlerde son derece hızlı ilerleyebilir, başarı kazanabilirsiniz. Oldukça iyi haberler alabilirsiniz. Bir konuda beklediğiniz haber, sizi çok sevindirebilir ya da lehinize olabilecek bazı gelişmelerin başlangıcını yapabilir. Bu destekle düşünce gücünüz ve zihinsel aktiviteleriniz oldukça yükselebilir. Bu ay, pek çok konu üzerinde oldukça net düşünebilir, çevrenizden işinize yarayabilecek oldukça önemli görüşler alabilirsiniz. Kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çevrenizden destek de alabilirsiniz.  Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak için son derece ideal zamanlar.

Oldukça hoş, tutulma etkileri ile de muazzam biçimde desteklenen hoş bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

2.DEKANAT BALIK:  29 ŞUBAT-10 MART

Ve ASC Derecesi  10-20 arasında olan kıymetli Balıklar için;

Öncelikle Ekim ayı sonuna kadar, güncel etkilerin getirileri ne olursa olsun, sabit ve sivri görünümleri başarıyla törpüleyen Jüpiter etkilerinden bahsetmek durumundayız. Ekim ayı sonuna kadar olan sürece dikkat ettiğimiz zaman, dekanatınızda oldukça şık görünümler sunan kişisel gezegeniniz Jüpiter’in etkilerini görmekteyiz. Büyük şans, büyük başarı yanınızda. Bu dönemde yatırımlarınızdan, elinizi attığınız her işten başarı kazanabilirsiniz. Jüpiter etkileri de bu dönem size oldukça parlak fırsatlar, oldukça aydınlık zamanlar sunuyor diyebiliriz. Ekim ayına kadar olan dilimde, kendinizi oldukça şanslı sayabilir, paranızı oldukça bereketli, hayatınızı oldukça kolay biçimde yaşadığınızı görebilir, normal akış içindeki zorlukların en az noktaya indiğini fark edebilirsiniz. Akademik hayatı devam eden, hukuki pürüzlerinin peşinde olan ya da yurtdışı için girişimler yapmak isteyen kıymetli Balıklar, bu önemli dönemi son gününe kadar değerlendirmeliler. Ancak bu dönemde minik sağlık sorunları büyüyebilir. Bu yüzden ağır, yağlı yiyeceklerden, sıcak zamanlarda dışarda fazla bulunmaktan, hareketsiz kalmaktan kaçınmanız menfaatinize olabilir. Ayrıca, yapabileceğiniz kadar proje üstlenmeye dikkat etmeli, kendinizi gereksiz yere yormaktan kaçınmalısınız.

2019 yılı en temel ve sabit görünümlerinizden her ay bahsetmek durumundayız. Bu yıl oldukça yoğun Satürn desteği alabilirsiniz. Oğlak burcundaki Satürn, etkileri ile uzun zamandır çaba ve emek harcadığınız konularla ilgili hedefinize yaklaşmakta olduğunuz noktasında size oldukça güçlü sinyaller gönderebilir. İşiniz zor olabilir, bazı zamanlar imkânsız gibi görünebilir. Ama bu zorlukları unutmaya hazır olun derim. Bu dönemde, gördüğünüz bazı konularda ‘’ Risk mi alıyorum acaba’’ diye düşündüğünüz zamanlar olmuş olabilir, ancak harekete geçip zorluklarla karşılaşmak bir risk ve sıkıntı ise, hiçbir iş yapmadan bekleme sonucunda gelen kayıpların oranlamasını yapmanızı tavsiye ederim. Kişisel gücünüzün ve dayanıklı yapınızın çok daha iyi bir şekilde farkına varabilirsiniz. Artık, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkındalığını size katan Satürn, dekanatınızda yoluna devam ediyor. Ciddi olarak üzerinde çalıştığınız konulardan başarılı sonuçlar almaya başlayabilirsiniz diyebiliriz.

Aramıza yeni katılan kıymetli Balıklar için tekrarlamakta fayda var, 2019 yılı boyunca kişisel gezegeniniz Neptün, sizi derinden etkileyebilir, doğal olarak yapınıza bulunan hassasiyet, sezgi ve empati gücünü daha da artırabilir. Başkalarının olumlu ya da olumsuz tüm duygularını adeta bir sünger gibi emebilirsiniz. Bu yüzden, negatif ve duvarları olan insanlardan uzaklaşabilir, birlikteyken keyif alabileceğiniz dost ve arkadaşları seçme hususunda daha net olabilirsiniz. Hayırsever faaliyetlerde daha çok bulunmak isteyebilirsiniz. Artık,  egonuz sizi daha az rahatsız eder ve bütünü kucaklayan, sıcak, anlayışlı ve daha manevi bir havaya bürünebilirsiniz. Spritüal ve manevi konulara ilgi duyan ve bu alanda çalışmaları, okumaları olan Balıklar, çok önemli getiriler elde edebilirler.

Temmuz ayının ortalarına kadar olan sürece baktığımızda Güneş etkileri fevkalade görünümler sunuyor diyebiliriz. Bugünlerde çevrenizde sivrilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Konuşmalarınız, görüş ve önerileriniz dikkatle takip edilebilir. Yapmak isteyip de yapamadığınız bazı konuları ele alabilir, hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Bu etkiler ile kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Becerilerinizi, yeteneklerinizi, kapasitenizi, zihin ve sezgi gücünüzü, deneyimlerinizi başarılı biçimde harmanlayarak çok şık, hatta parmak ısırtan sonuçlar alabilirsiniz.  Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Çevrenizdekiler, pozitif enerjinizden oldukça etkilenebilir. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak ve yeni kişilerle tanışmak için son derece ideal zamanlar. Ancak yoğun koşuşturma ve görüşmelerden dolayı bu aralıkta sizin gibi çalışkan ve uzun çalışma saatlerine dayanıklı bir burç bile yorgun düşebilir, dinlenmeyi ve kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyiniz. Sınavlara ya da akademik bazı girişimlere hazırlanan, eğitim alan Balıklar, bu dönemde oldukça verimli çalışabilir ve sorumlu olduğu konularda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilir. Daha cesur, daha atılımcı, daha aktif hissedebilir, daha önce atmak istediğiniz ama bir şekilde rölantiye aldığınız adımları artık atmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte ailenizden oldukça hoş destekler görebilirsiniz. Bu dönemde Yengeç tutulma da bu şık etkilere daha yoğun güçlü destekler sunabilir. Balıklar, bu dönemin fırsatları için kelimenin tam anlamı ile tetikte olmalılar.

Ay ortalarına kadar, standart anlamda burcunuzda yücelen ve en iyi etkilerini sunan Venüs, aylık geçişi ve aldığı açılarla bu sıcak yaz günlerinde hayatınıza meltem, serin bir gölge olabilecek etkiler barındırıyor. Aşk ve para konusunda en rahat, en güçlü ve en sevimli dönemlerden birindesiniz diyebiliriz. Venüs de tüm cömertliği ve güzelliği ile sahada. Romantizm ve mutluluk anlamında yılın en şık, en rahat ve en hoş aylarından biridir. Evli iseniz evliliğiniz sorunsuz ilerleyebilir, kalbiniz boş ise aradığınız kriterlere göre olan özel bir kişi ile tanışabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde karşı taraftan beklediğiniz ilgi ve saygıyı bol bol görebilirsiniz. Kişiliğinizin gücü ve olumlu tavırlarınızla hem yeni karşılaştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, hem de istediğiniz o özel kişiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Hediye, davet, iltifat, şık ve reddedilemeyecek bir teklif almanız muhtemel. Göz kamaştıran romantik mesajlar alabilirsiniz. Çok eğlenebilir, çevrenizi genişletebilir, hayallerinizin peşinde tek kelimeyle amansız biçimde koşmaya devam edebilirsiniz.

Ancak Merkür RX hareketinin etkilerinden bahsetmekte fayda var. Bu ay meydana gelmesi beklenen Merkür Rx döneminde, herhangi bir maddi kayıpla yüz yüze gelmemek adına kişisel eşyalarınıza, paranıza, yatırımlarınıza, telefonla veya yüz yüze iletişim kurduğunuz yeni kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ilk anlarda sizde güven uyandırmayan ya da sizi bir şekilde huzursuz eden kişilerden uzak durmanızı, bir şekilde aynı ortamda bulunmanız gerekiyorsa belirli ve mümkün olan en uzak mesafeyi koymanızı tavsiye etmekte, hatta rica etmekteyim.

Ancak kişisel işlerinizde yani başkalarının karışmadığı, tek başınıza devam ettirdiğiniz işlerde son derece hızlı ilerleyebilir, başarı kazanabilirsiniz. Oldukça iyi haberler alabilirsiniz. Bir konuda beklediğiniz haber, sizi çok sevindirebilir ya da lehinize olabilecek bazı gelişmelerin başlangıcını yapabilir. Bu destekle düşünce gücünüz ve zihinsel aktiviteleriniz oldukça yükselebilir. Bu ay, pek çok konu üzerinde oldukça net düşünebilir, çevrenizden işinize yarayabilecek oldukça önemli görüşler alabilirsiniz. Kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çevrenizden destek de alabilirsiniz.  Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak için son derece ideal zamanlar.

Oldukça hoş, tutulma etkileri ile de muazzam biçimde desteklenen sevimli bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Ay ortalarından sonuna kadar olan süreçte de bu güzel etkilerin getirilerinden faydalanmaya devam edebilir, yılın en iyi aylarından birini muhteşem bir kapanışla bitirebilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

3.DEKANAT BALIK: 11-20 MART

Ve ASC Derecesi 20-30 arası olan kıymetli Balıklar için;

Temmuz ayının ilk günlerinde, Mars etkileri, dekanatınıza hayli şık etkilerle geliyor diyebiliriz. Bu süreçte kendinizi daha güçlü, daha net ve daha rahat ifade edebilir, isteklerinizi elde etme ve hedeflerinize doğru ilerlemede daha gözü kara ve daha cesur olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz göz kamaştırabilir. Kişiliğinizin gücü ve olumlu tavırlarınızla hem yeni karşılaştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, hem de çevrenize örnek olabilirsiniz. Rekabet isteyen ile rekabet edebilir, işbirliği ve ekip çalışmaları içinde ise göz kamaştırabilirsiniz. Ağır ve sert rekabet koşullarına ‘’Sıkıntı yok, konsept böyle ise uyarız’’ türünden iyimser ve sevimli yaklaşımınızla mücadeleci yönünüzü tüm hatlarıyla ortaya çıkarabilir, rakiplerinizi ya da önünüze engel olan tüm konu ve detayları bandın dışına atabilirsiniz. Temelde insanlardan sakladığınız, ancak zamanı gelince de ortaya çıkarmaktan çekinmediğiniz efsane hırsınız ve inadınız Mars tarafından ağır biçimde tetikleniyor diyebiliriz. Aleyhinize olabilecek ya da gelişebilecek durumlardan efsanevi sezgileriniz ve iyilik çeken mıknatısınızla rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. Daha da sivrilen ve daha da parlayan zekânızla başarılı biçimde ön plana çıkabilirsiniz. Çok yönlü ve verimli yapınız iş hayatınızda parmakla gösterilmenize neden olabilir. Pek çok açıdan rahat ve mutlaka değerlendirilmesi gereken günlerdir. Alınan önemli kararların içinde olabilir, başarılı hamlelerin mimarı olabilir, çevrenize destek olabilir, hızla grubunuz ve çevrenizde liderliğe yükselebilirsiniz. Hızlı, aktif ve enerjik bir dönem.

Mars, bu minvalde etkiler sunarken, Venüs ise, yine Temmuz ayının ilk günlerinde biraz beklentilerinizin altına düşebilir. Venüs etkileri ile kişisel ve romantik ilişkilerinizde çıtanızı çok yüksek tutmayın.  Süreçte, mutluluğu içinizde değil de dış dünyada aramaya başlayabilirsiniz. Takdir ve övgü almak isteyebilir, bunun için de harcamalarınızı artırabilirsiniz. Yeme içme konusunda abartılı olabilir, çevrenizin ve diğer insanların görüşlerine karşı hassas olabilirsiniz. Bu dönemde borç para almak ve kredi kartına yüklenmek çok parlak bir fikir olmayabilir aman dikkat.

10-22 Temmuz arasındaki sürece baktığımızda, Temmuz ayının ilk günlerinde Güneş etkileri fevkalade görünümler sunuyor diyebiliriz. Bugünlerde çevrenizde sivrilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Konşmalarınız, görüş ve önerileriniz dikkatle takip edilebilir. Yapmak isteyip de yapamadığınız bazı konuları ele alabilir, hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Bu etkiler ile kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Becerilerinizi, yeteneklerinizi, kapasitenizi, zihin ve sezgi gücünüzü, deneyimlerinizi başarılı biçimde harmanlayarak çok şık, hatta parmak ısırtan sonuçlar alabilirsiniz.  Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Çevrenizdekiler, pozitif enerjinizden oldukça etkilenebilir. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak ve yeni kişilerle tanışmak için son derece ideal zamanlar. Ancak yoğun koşuşturma ve görüşmelerden dolayı yorgun düşebilirsiniz. Dinlenmeyi ve kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyiniz. Sınavlara ya da akademik bazı girişimlere hazırlanan, eğitim alan Balıklar, bu dönemde oldukça verimli çalışabilir ve sorumlu olduğu konularda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilir. Daha cesur, daha atılımcı, daha aktif hissedebilir, daha önce atmak istediğiniz ama bir şekilde rölantiye aldığınız adımları artık atmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte ailenizden oldukça hoş destekler görebilirsiniz. Bu dönemde Yengeç tutulma da bu şık etkilere daha yoğun güçlü destekler sunabilir. Balıklar, bu dönemin fırsatları için kelimenin tam anlamı ile tetikte olmalılar.

Ay ortalarına kadar, standart anlamda burcunuzda yücelen ve en iyi etkilerini sunan Venüs, aylık geçişi ve aldığı açılarla bu sıcak yaz günlerinde hayatınıza meltem, serin bir gölge olabilecek etkiler barındırıyor. Aşk ve para konusunda en rahat, en güçlü ve en sevimli dönemlerden birindesiniz diyebiliriz. Venüs de tüm cömertliği ve güzelliği ile sahada. Romantizm ve mutluluk anlamında yılın en şık, en rahat ve en hoş aylarından biridir. Evli iseniz evliliğiniz sorunsuz ilerleyebilir, kalbiniz boş ise aradığınız kriterlere göre olan özel bir kişi ile tanışabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde karşı taraftan beklediğiniz ilgi ve saygıyı bol bol görebilirsiniz. Kişiliğinizin gücü ve olumlu tavırlarınızla hem yeni karşılaştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, hem de istediğiniz o özel kişiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Hediye, davet, iltifat, şık ve reddedilemeyecek bir teklif almanız muhtemel. Göz kamaştıran romantik mesajlar alabilirsiniz. Çok eğlenebilir, çevrenizi genişletebilir, hayallerinizin peşinde tek kelimeyle amansız biçimde koşmaya devam edebilirsiniz.

Ancak Merkür RX hareketinin etkilerinden bahsetmekte fayda var. Bu ay meydana gelmesi beklenen Merkür Rx döneminde, herhangi bir maddi kayıpla yüz yüze gelmemek adına kişisel eşyalarınıza, paranıza, yatırımlarınıza, telefonla veya yüz yüze iletişim kurduğunuz yeni kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ilk anlarda sizde güven uyandırmayan ya da sizi bir şekilde huzursuz eden kişilerden uzak durmanızı, bir şekilde aynı ortamda bulunmanız gerekiyorsa belirli ve mümkün olan en uzak mesafeyi koymanızı tavsiye etmekte, hatta rica etmekteyim.

Ancak kişisel işlerinizde yani başkalarının karışmadığı, tek başınıza devam ettirdiğiniz işlerde son derece hızlı ilerleyebilir, başarı kazanabilirsiniz. Oldukça iyi haberler alabilirsiniz. Bir konuda beklediğiniz haber, sizi çok sevindirebilir ya da lehinize olabilecek bazı gelişmelerin başlangıcını yapabilir. Bu destekle düşünce gücünüz ve zihinsel aktiviteleriniz oldukça yükselebilir. Bu ay, pek çok konu üzerinde oldukça net düşünebilir, çevrenizden işinize yarayabilecek oldukça önemli görüşler alabilirsiniz. Kendi içinizden gelen güce ve sezgilerinize, hislerinize oldukça güvenebilirsiniz. Planlarınız oldukça iyi çalışabilir, hedeflerinize giden yolların daha da açıldığını görebilirsiniz. Çevrenizden destek de alabilirsiniz.  Çalışmalarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Anlaşma, görüşme, sözleşme, yeni fikirler ortaya çıkarmak için son derece ideal zamanlar. Oldukça hoş, ancak ufak tefek kurallara dikkat edilmesi, bazı minik detayların gözden kaçırılmaması gereken bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

balik temmuz 2019: gİzlİ kazananlar, Çok kazananlar!