Dün, astrolojik anlamda bulunduğu evi parlatan, detaylandıran, düzenleyen ve organize eden Başak Dolunay etkileri başladı. Pazartesi günü Merkür RX hareketinin de bitimiyle, haritanızdaki Başak alanları ile çok rahat ilgilenebilir, harekete geçebilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

KOÇ VE ASC KOÇ:

Başak Dolunay, 6. Evinizde yani iş hayatınız ve gündelik hayatınızı bolluk ve bereketle donatabilecek bir konum aldı. Bu dönem, hayatınızın ayrıntılarına odaklanabilir ve minik ayrıntıların hayatınızı arzu ettiğiniz yönde nasıl değiştirebildiğini görebilirsiniz. Bu dönemde, sağlığınızla ilgili istekleriniz, iş hayatınız ve gündelik hayatınızda karşılaştığınız ufak tefek sorunlarınızın çözümü için güzel yollar bulabilir ve detaylandırabilirsiniz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi yazın, gerçekleştirmek için hemen başlayın. Kolay ve konforlu yollar bulabilirsiniz. Başak Yeni Ay’da daha güzel sonuçlar almak için, Başak konularına, özellikle sağlık ve gündelik hayatınıza biraz daha eğilmelisiniz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun

BOĞA ve ASC BOĞA:

Boğa ve Yükselen Boğalar için Başak Dolunay çok keyifli bir evde bereketiyle konumlandı diyebiliriz. Bu dönemde evli Boğalar ebeveyn olmaya hazırlanmaya başlayabilirler. Dolunay’ın hemen akabinde müjdeli haberler alabilirler. Bunun yanında gönlü şu anda boş olan Boğalar da bu dönem sezgilerini ve içgüdülerini takip edelerse, gönüllerini aydınlatabilecek harika bir romantik başlangıç yapabilir ve yalnızlık defterlerini kapatabilirler. (Dolunay). Aynı zamanda çocukları ile ilgili bazı pürüzleri sonlandırabilirler. Bu dönem Boğalar, evliliklerinde ya da romantik hayatlarında gidermek istedikleri pürüzlerin üstüne titizlikle gitmeli, Başak Yeni Ay’a kadar da güzel sonuçlar almaya hazır olmalılar diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

İKİZLER ve ASC İKİZLER:

İkizler ve Yükselen İkizler için Başak Dolunay, oldukça önemli bir eve güçlü etkilerle geliyor diyebiliriz. Toprak grubu olan Başak, su gurubu evlerden birine geldiğinde bolluğunu daha da artırabilir. Ev, aile, yuva, ebeveyn ve akrabalarınız, hayatınızı oluşturan temelleriniz ve insan kaynakları deyimiyle ‘’İlerleyen zamanlarda kendinizi nerede görüyorsunuz’’ sorusu, bunun yanında hayatınızda artık sonlandırmak istediğiniz ve yaşamınızdan çıkarmak istediğiniz (Dolunay-kapanış) olgular bu ev ile ilgilidir. Ev ile ilgili, taşınmazlar ile ilgili istek, dilek ve beklentilerinize detaylı olarak yoğunlaşırsanız, bu konular ile ilgili pürüz ve sorunların üzerinde de titizlikle durarak harekete geçerseniz, Başak Yeni Ay’a kadar güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

YENGEÇ VE ASC YENGEÇ:

Yengeç ve Yükselen Yengeçler, sessiz sedasız, Başak Dolunay’dan en yüksek bolluk ve bereket payını almaya hazırlanıyorlar diyebiliriz. Sizi rahatsız eden, huzursuz eden bazı kişilerle iletişiminiz yavaş yavaş sonlanmaya başlayabilir. Yakın akrabalarınız, çevreniz, komşularınız, sık gördüğünüz kişiler, mahalleniz, ticari çevreniz, iletişimde olduğunuz kişilerle ilgili problemleriniz hızla çözülmeye başlayabilir. Beklediğiniz bir evrak gelebilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız bu konular ile ilgili dilek ve beklentilerinizi, iletişim, satış, pazarlama ve sosyal ağlar üzerinden götürdüğünüz işleriniz varsa bu yöndeki istek, dilek ve beklentilerinizi, kardeşleriniz ve çevreniz ile yaşadığınız pürüzlerde nasıl bir çözüm istediğinizi detaylandırınız ve ilgili konularda harekete geçiniz. Başak Yeni Ay’a kadar olan süreçte oldukça hoş ilerlemeler olabilir diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

ASLAN VE ASC ASLAN:

Aslan ve Yükselen Aslanlar için bu dönem para ve maddi değerler ile ilgili olan konularla ilgilenme dönemidir. Başak Dolunay, kendilerine bir bolluk ve bereket artışı ile gelebilir. Kıymetli Aslanlar, bu dönemde Başak Dolunay’ı başarı ile kullanabilir, maddi açıdan dilek, istek, beklenti ve arzularını detaylandırabilirler ve netleştirebilirler ise, tatmin edici kapılar kendilerine açılmaya başlayabilir. Şu andaki gelirinizi artırmanın yollarını arayabilir, kaynaklarınızı yeniden gözden geçirebilir ve iyileştirme noktasında harekete geçebilirsiniz. Ve şu soru üzerinden hareket ederek daha kolay bir sonuca gidebilirsiniz. ‘’İstediğiniz miktar şu anda cebinizde ya da hesabınızda olsaydı ne yapardınız’’. Maddi pürüzleriniz için harekete geçer ve bu konular için çaba harcarsanız, Başak Yeni Ay’a kadar güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

BAŞAK ve ASC BAŞAK:

Başak ve Yükselen Başaklar için oldukça hoş, verimli ve bereketli bir dönem diyebiliriz. Ancak bu dönem biraz duygusal, biraz daha kırılgan ve biraz daha hassas olabilirler. 1. Evde meydana gelen Dolunay, tüm astroloji haritasına baktığı için, bundan sonraki süreçte ne yapmak istiyorsanız, nasıl bir düzlemde durmak istiyorsanız, kendiniz için en sağlıklı ve en konforlu hayatı nasıl tasarlıyorsanız, beklentilerinizin yüksek olduğu alanlarda harekete geçmenizi önerebilirim. Yapı olarak çevresindekilere ve sevdiklerine karşı her zaman hassas olan ve kendilerini sürekli ihmal eden Başaklar, bu dönem kendileri için yapacakları minik güzelliklerin kendilerine katlanarak dönebileceğini bilmeli ve hedeflerine doğru yönelmeliler. Kendilerini şımartmaktan çekinmemeliler. Bu bağlamda, Başak Yeni Ay’a kadar önemli sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

TERAZİ VE ASC TERAZİ:

Terazi ve Yükselen Teraziler için Başak Dolunay, 12. Evde meydana geliyor. Son derece özel ve kadersel bir evde meydana gelen bu Dolunay’a olumlu istek beklenti ve dileklerinizi yansıtırsanız, olumlu ve pozitif yönde odaklanırsanız oldukça kalıcı, tatmin edici ve parlak sonuçlar alabilirsiniz diyebiliriz. Bu bağlamda bazı gizli düşmanlarınızın kim olduğunu kimlerin size nahoş duygular besleyerek önünüze gizemli pürüzleri çıkardığını öğrenebilirsiniz. Manevi olarak bazı gerçeklerin farkına varabilir, parlak, canlı ve hatta haberci rüyalar (12. Ev Başak-Dolunay-Balık) görebilirsiniz. Bazı rüyalarınızı ciddiye alarak kendiniz yorumlamalı, bazı konuları da kendinize saklayarak bulduğunuz bazı önemli izlerin peşinden bizzat kendiniz gitmelisiniz. 12. Ev ve bilinçaltı konularına eğilirseniz, Başak Yeni Ay’a kadar oldukça güzel neticeler elde edebilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

AKREP VE ASC AKREP:

Akrep ve Yükselen Akreplerin aklından geçenler, bugünlerde önlerine çıkabilir ve kelimenin tam anlamı ile ‘’Başka bir şey isteseymişim olacakmış’’ döneminin keyfini sürmeye başlayabilirler. Hayallerin, beklentilerin, ümitlerin ve dileklerin sihirli evi olan 11. Evde meydana gelen Başak Dolunay ile öncelikle hayatlarında en büyük beklentilerini mutlaka ama mutlaka zihinlerinde kesinleştirmeliler. Arkadaşları arasında, meslektaşları arasında, bulundukları sosyal alanda nerede olmak ve nerede durmak istiyorlar ise bunları da netleştirmeliler. 11. Evin sınırları oldukça geniştir, beklentileriniz size göre büyük ya da küçüktür ama 11. Ev için fark etmez dilekçenizi alır ve harekete geçer. Başak Dolunay oldukça güçlüdür. Bu muazzam gücü ve sihirli değneği, hayatlarında değiştirmek, yenilemek ve büyütmek istedikleri noktalara yazarak dokundurmaları yeterli. Bu bağlamda, Başak Yeni Ay’a kadar Akrep ve Yükselen Akrepler için oldukça iyi neticeler bekleyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

YAY VE ASC YAY:

Yay ve Yükselen Yay’lar için, Başak Dolunay oldukça güçlü ve önemli etkilerle geliyor diyebiliriz. Başak Dolunay’ı kariyeriniz, ilerleyen zamanlarda olmak istediğiniz yeriniz, sosyal statünüz, en büyük hayalleriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. En parlak kariyerinizi inşa etmeye başlayabilir, kamuoyu önünde çok güçlü bir itibara ve saygınlığa sahip olabilir, adım attığınız her yere gücünüzü yayabilirsiniz. Hayran olunan ve saygı duyulan bir konuma yükselebilirsiniz. Bu yönde başarılı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Ancak burada ilk adımı atmanız ve beklentileriniz için harekete geçme kararı almanız gerekir. 10. Ev konuları ile ilgili olarak attığınız pozitif adımların Başak Yeni Ay’a kadar güzel sonuçlar getirmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

OĞLAK VE ASC OĞLAK:

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, Başak Dolunay döneminde öncelikle işlerine yaramayan fikir, görüş, düşünce ayak bağı olan bazı mottoları hızla hayatlarından uzaklaştırmaya başlayabilir, daha yenisi, daha parlağı ve daha iyisi için güçlü ve analitik zihinlerinde oldukça geniş ve bereketli bir alan açabilirler. Hayatlarından bazı bagajları, bazı yükleri atabilirler. Sizi sinirlendiren ve pürüz olarak gördüğünüz bazı detayların anlamını ve size temelde ne kadar yardımcı olduklarını kavrayabilirsiniz. Bir seyahat planı yapabilirsiniz. 9. Ev, büyük bir evdir, büyük hayallerin ve büyük ölçekli düşüncelerin evidir. Her ne kadar somut, gerçekçi, reel ışık altında dünyayı görseniz ve bu tarzdan hoşlansanız da, çok güzel hayalleriniz vardır. Hayalleriniz için minik bir başlangıç yapmanız yeterli. Başak Yeni Ay’a kadar oldukça iyi neticeler alabilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

KOVA VE ASC KOVA:

Kova ve Yükselen Kovalar, Başak Dolunay döneminde, özellikle naçizane tavsiyelerimize uydukları zaman kelimenin tam anlamı ile fantastik günlere adım atabilirler. Değişim ve dönüşüm evi olan 8. Evlerinde meydana gelen Başak Dolunay da kapanış enerjisi olduğundan, öncelikle hayatlarındaki her türlü ruhsal fazlalığı atmaya ruhsal yüklerini hafifletmeye başlayabilirler. 8. Ev, aynı zamanda küllerden yeniden doğmak ve her zaman daha da güçlenerek büyümenin evidir. Bu bakımdan sizi büyüteceğine ve yenileyeceğine içtenlikle inandığınız dilekleriniz üzerinde durmanız elzemdir. Bu dönemde harita etkilerine ve diğer yerleşimlerine göre evlenme teklifi ya da çok önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu dönem ‘’Ayrıntılarla yazma’’ konusu üzerinde yoğunlaştığımız için, en orijinal, en uçuk, en yüksek hedeflerinizi, beklentilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Hayatınızdan çıkmasını istediğiniz kişi ya da kişileri, olay ya da sorumlulukları not edin. Başta maddi kaynaklar ve büyümenize yardımcı olacak tüm basamakları tek tek belirleyin. Uygulamak için adımlarınızı korkmadan atın. Bu bağlamda Başak Yeni Ay’a kadar güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

BALIK VE ASC BALIK:

Balık ve Yükselen Balıklar için, oldukça kapsamlı ve önemli bir evde, 7. Evde meydana gelen Dolunay, oldukça parlak, güçlü ve bereketli bir dönemin rüzgârını ardında getiriyor diyebiliriz. Balık ve Yükselen Balıklar, 7. Ev’in hayatlarına getirilerinden en yüksek noktada faydalanabilirler. Dolunay Başak’ta, zıt burçlarında olsa da her zaman için evrensel olan tek gerçeğin, iki burcun da son derece koordineli biçimde tüm burçların hayatına farklı kazanç ve kazanımlar getirdiği gerçeğidir. Balıklar, bu dönemde evliliklerinde var olan pürüzleri temizleyebilir, ticari alanlarda başarılar kazanabilir, kendilerine açıkça meydan okuyan ve kendilerine karşı nahoş duygular besleyen rakiplerini bandın dışına atabilir, olumsuzlukların üstesinden başarılı biçimde gelmeye başlayabilirler. İş hayatlarında bir dönem kapanabilir, yeni karlı ve bereketli bir dönem başlayabilir. Daha yenisi, daha iyisi ve daha büyüğü için dilek, istek ve beklentilerini detaylarıyla belirlemeleri yeterli. Oldukça parlak, önemli ve güçlü bir dönemin hayatlarında başladığını hissedebilirler. Bu bağlamda, Başak Yeni Ay’a kadar güzel sonuçların gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

Fotoğraf: Anadolu Ajansı (Full Moon is seen in Ankara 2020)

başak