1.DEKANAT KOÇ: 21-30 MART

VE ASC DERECESİ 0-10 ARASINDA OLAN KIYMETLİ KOÇ’LAR İÇİN;

Kıymetli Koçlar;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir MAYIS ayı temenni ediyorum.

Önemli sabitimizi hemen hatırlayalım. Ay içinde geçişler ne olursa olsun, yaklaşık 1 yıl boyunca bu etkiler hep gündemimizdedir. Venüs İkizler RX hareketini, daha sonra ayrıca kapsamlı biçimde ele alalım inşallah.

Devam edelim;

8 Mart-17 Temmuz tarihleri arasında Satürn’den gelen oldukça şık etkiler ile önemli bir sürece adım atabilirsiniz. İçinde olduğumuz süreci değerlendirme niyeti ile yaklaşırsanız, ister ev hanımı ister yönetici olun, gayet başarılı ve parlak işlere imza atabilirsiniz. Dolayısıyla hem maddi hem manevi anlamda güçlü temeller attığınız, zaman ve emek harcadığınız konularınızın yükselmeye ve meyve vermeye başladığını artık somut olarak görebilirsiniz. Mart-Temmuz döneminde istediklerinizi, ulaşmak istediğiniz yerleri, hedeflerinizi, geçmişte yaptığınız bazı hatalarınızı, neyi yapmak isteyip de yapamadığınızı ve size neyin engel olduğunu gözden geçirebilirsiniz. İş hayatınızda çok önemsemediğiniz noktalar, parasal tedbirleriniz, kariyer hayatınız ve ticaret hayatınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Lakin sadece maddi hayatınız değil, sosyal hayatınıza, romantik hayatınıza ve evliliğinize de reel bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Ve bu dönem ayağa kalkıp işinize odaklanabilir ve en iyisini başarılı biçimde ortaya koyabilme noktasına oldukça önemli adımlar atabilirsiniz. Hayatınıza canlılık ve verimlilik getirebilirsiniz. Bu geçişten maksimum düzeyde faydalanmaya çalışmanız, hem başarınızı, hem de kazancınızı artırabilir.

10-18 Mayıs tarihleri arasına baktığımızda Merkür etkileri ile dengeli, güçlü bir zihin yapısı ile hayatınızdaki zorluk ve pürüzleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebilir, ikna edici olabilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşabilir, çevrenize ilham veren bir başarı hikâyesi yazabilirsiniz. Her konuda görüş, fikir ve önerilerinize başvurulabilir, bilgi birikiminiz ve objektif bakış açınızla saygınlığınızı artırabilirsiniz. Plan, fikir ve projelerinizi iyimserliğiniz ve zekânızla başarıyla yönetebilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki dargınlıkları ve küskünlükleri bitirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Ticaret hayatı içinde olan kıymetli Koç’lar bu dönemde finansal hayatın canlandığını görebilir ve yavaş yavaş çalışmalarına başlayabilirler diyebiliriz. Oldukça düzgün, sistematik çalışabilir, sağduyulu ve pratik çözümler üretebilirsiniz.

Mayıs ayının sonlarına doğru, Güneş İkizler burcuna geçtiği zaman üretici, aktif ve girişimci olabilirsiniz. Enerjik yapınız hızla devreye girebilir, bu süreçte oldukça keyifli, rahat, eğlenceli, pozitif ve iyimser olabilirsiniz. Pek çok konuda istediklerinizi elde edebilir, hedeflerinin bir kısmına ulaşabilir, bir kısmı için de oldukça motive olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek olabilir, etrafınıza pozitif enerjili kişileri daha çok çekebilir, aynı zamanda ailenizden de oldukça güçlü destekler alabilirsiniz. İlgilendikleri ve ilerleme kaydetmek istedikleri konuların üzerinde odaklanan kıymetli Koçlar, bugünleri değerlendirmeliler diyebiliriz. Çalışma tempolarını giderek yükselten KOÇ’lar, özellikle Mayıs ayının son günlerinde başarılı çalışmaları ile ön plana çıkabilir, yaptıkları işlerle tanınabilir, gündeme gelebilirler diyebiliriz. Ayrıca önemli kişilerden, profesyonellerden, alanında uzman kişilerden de önemli destekler görebilirsiniz diyebiliriz inşallah.

Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

2.DEKANAT KOÇ:

31 MART-9 NİSAN

VE ASC DERECESİ 10-20 ARASINDA OLAN KIYMETLİ KOÇLAR İÇİN;

Kıymetli Koçlar;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir Mayıs ayı temenni ediyorum.

Nisan ayının ortalarından başlayıp, Mayıs ayının ilk haftasına kadar devam eden, son derece sevimli ve önemli bir Venüs geçişiniz bulunuyor. Venüs İkizler Retro hareketini, daha sonra ayrıca kapsamlı biçimde ele alalım inşallah. İkizler Venüs Retro hareketi, o kadar korkutucu, ürkütücü, kaçılıp saklanılması gereken bir hareket değildir. Belirli kuralları vardır, uyarsınız, rahat edersiniz.

Venüs geçişi, size önemli fırsatlar getirebilir. Sosyal ve romantik ilişkilerinizde her şey yolunda olabilir. Bu dönemde işyerinizde de oldukça iyi çalışabilir, kazancınız artabilir ve kazancınızı artırma yollarını bulabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz artabilir, popüler ve aranan bir kişi olabilirsiniz. Evliliğiniz oldukça iyi bir düzeyde devam edebilir. Kalbi boş olan Koçlar, kalplerini bu dönem kriterlerine göre biri ile doldurabilirler. Tabii kurallara ve sağlığımız için konmuş olan tavsiyelere dikkatle uyarak Mayıs ayına oldukça hoş bir başlangıç yapabilirsiniz.

Mayıs ayının ortalarından başlayarak yaklaşık 24 Mayıs tarihine kadar olan süreçte Merkür’ün etkilerini görmekteyiz. Bu dönemde dengeli, güçlü bir zihin yapısı ile hayatınızdaki zorluk ve pürüzleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebilir, ikna edici olabilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşabilir, çevrenize ilham veren bir başarı hikâyesi yazabilirsiniz. Her konuda görüş, fikir ve önerilerinize başvurulabilir, bilgi birikiminiz ve objektif bakış açınızla saygınlığınızı artırabilirsiniz. Plan, fikir ve projelerinizi iyimserliğiniz ve zekânızla başarıyla yönetebilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki dargınlıkları ve küskünlükleri bitirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Ticaret hayatı içinde olan kıymetli Koç’lar bu dönemde finansal hayatın canlandığını görebilir ve yavaş yavaş çalışmalarına başlayabilirler diyebiliriz. Oldukça düzgün, sistematik çalışabilir, sağduyulu ve pratik çözümler üretebilirsiniz.

Yine Mayıs ayının ortalarından Haziran ayının başlarına kadar olan süreci incelediğimizde Venüs’ün duygularınıza ve cebinize hitap ettiğini söyleyebiliriz. Para ve aşk fırsatlarınız oldukça artabilir. Altın değerinde fırsatlar elinize geçebilir. Evli ya da ciddi bir ilişkisi olan 2.DEKANAT KOÇ’LAR, bu dönemde duygusal hayatlarındaki problemleri kolaylıkla çözebilir, bekar olan Koç burcu beyler, akıllarında olan özel bir kişiye duygularını açabilir, Koç burcu güzel bayanlar ise, son derece parlak ve hoş teklifler alabilirler. Sosyal ve iş hayatlarında oldukça yoğun, üretken, canlı, hızlı ve aktif olabilirler. Güneş, Merkür ve Venüs destekli oldukça hoş bir ay diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

3.DEKANAT KOÇ: 10-19 NİSAN

Ve ASC Derecesi 20-30 arası olan kıymetli Koçlar için,

Kıymetli Koçlar;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir Mayıs ayı temenni ediyorum.

Önemli sabitimizi hemen hatırlayalım. Ay içinde geçişler ne olursa olsun, yaklaşık 1 yıl boyunca bu etkiler hep gündemimizdedir. Venüs İkizler Retro hareketini, daha sonra ayrıca kapsamlı biçimde ele alalım inşallah. İkizler Venüs Retro hareketi, o kadar korkutucu, ürkütücü, kaçılıp saklanılması gereken bir hareket değildir. Belirli kuralları vardır, uyarsınız, rahat edersiniz.

Devam edelim;

Dekanatınızda önemli Plüton etkisi bulunmaktadır. Bu görünümde, kişisel olarak ilerleme, tanınma beğenilme arzunuz oldukça üst seviyede olabilir. Önünüzdeki engeller ne olursa olsun, yıkıp geçme ve ne pahasına olursa olsun başarıya ulaşma konusunda çok güçlü bir dürtünüz olabilir. Bunun yanında sizin üzerinizde gücünü denemeye kalkan, sizi manipüle eden ya da güç oyunlarının içine çekmeye çalışan kişilerle de mücadelenize devam ediyor olabilirsiniz. Bazı durumlarda da bazı konulara bencilce yaklaşmak, empati yapmamak, dürtüsel davranmak da zararınıza olabilir. Olabildiğince her konuda uzlaşma aramak, sırf haklı çıkmak için inatçı bir tutum sergilemek de bu döngünün en sağlıksız davranışlarındandır diyebiliriz aman dikkat. Eski bazı sıkıntılarınız, eskiden yaşadığınız bazı problemlerin tekrar gündeme gelmesi de bu yıl dekanatınızın alabileceği Plüton etkileri olarak özetleyebiliriz. Ancak Jüpiter’den gelen olumlu etkilerle başarıya daha çok odaklanabilir, daha güçlü fikirlerle ilerleyen günlerinize hazırlık yapabilirsiniz. Jüpiter etkileri de bu dönemde oldukça hırslı ve büyüme isteği ile sizi doldururken, yapabileceğinizden çok daha fazla iş üstlenmenize ve biraz da yorulmanıza neden olabilir aman dikkat. Bu yüzden, yapabileceğinizden fazla iş üstlenmemeye ya da görev almamaya dikkat etmelisiniz.

Nisan ayının son günlerinden, 23 Mayıs tarihine kadar olan sürece baktığımızda Venüs’ün duygularınıza ve cebinize hitap ettiğini söyleyebiliriz. Para ve aşk fırsatlarınız oldukça artabilir. Altın değerinde fırsatlar elinize geçebilir. Evli ya da ciddi bir ilişkisi olan 3.DEKANAT KOÇ’LAR, bu dönemde duygusal hayatlarındaki problemleri kolaylıkla çözebilir, bekar olan Koç burcu beyler, akıllarında olan özel bir kişiye duygularını açabilir, Koç burcu güzel bayanlar ise, son derece parlak ve hoş teklifler alabilirler. Sosyal ve iş hayatlarında oldukça yoğun, üretken, canlı, hızlı ve aktif olabilirler.

Merkür de özellikle Mayıs ayının son günlerini oldukça destekliyor. Özellikle son on gün dengeli, güçlü bir zihin yapısı ile hayatınızdaki zorluk ve pürüzleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebilir, ikna edici olabilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşabilir, çevrenize ilham veren bir başarı hikâyesi yazabilirsiniz. Her konuda görüş, fikir ve önerilerinize başvurulabilir, bilgi birikiminiz ve objektif bakış açınızla saygınlığınızı artırabilirsiniz. Plan, fikir ve projelerinizi iyimserliğiniz ve zekânızla başarıyla yönetebilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki dargınlıkları ve küskünlükleri bitirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Ticaret hayatı içinde olan kıymetli Koç’lar bu dönemde finansal hayatın canlandığını görebilir ve yavaş yavaş çalışmalarına başlayabilirler diyebiliriz. Oldukça düzgün, sistematik çalışabilir, sağduyulu ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Güneş, Merkür ve Venüs desteği ile oldukça iyi bir ay diyebiliriz inşallah.

Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

koç