Yazımı yayına hazırladığım sırada, Gara’da şehit olan iki kahramanımızın elim haberini aldım. Rabbim, şehitlerimizi cenneti ile cemali ile müşerref kılsın. Ruhları şad, makamları ali olsun. Yattıkları yer vatan toprağıdır, kabirleri pür nur olsun. Necip milletime sabırlar dilerim.

Bugün Kova Yeni Ay günü. Hepimize hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

Bu yazımda önümüzdeki 6 ay süresince önünüze gelebilecek konularla ilgili DEĞİLDİR. En kısa zamanda hem ülkemiz adına, hem de 12 burca getirileri adına yazılarımı hazırlıyorum. Bu yazımda hangi konulara, hangi yollardan giderek nasıl çözümler üretebilirsiniz onu tartışmak isterim. Ancak, en azından 20 Şubat tarihine kadar günde minimum, tarifim eşliğinde kendinize ayırmanız gereken 15 dakika var. Ben dâhil, çoğumuz yeri geldiğinde telefonda oldukça uzun zamanlar geçirebiliyoruz. Bu 15 dakika, içinizdeki özgür ve zeki çocuğun size sunabileceği faydaların karşılığında istediği çok az bir zaman.

Evet, hangi burç, dün verdiğim mini tarifi uygularsa hangi sorunu çözer, çözmesi için fikir üretir, hangi sorunun çözümü aşamasında parlak bir fikir bulur buna bakalım.

Bir de şunu eklemek isterim. Tüyolar elbette yükselenlere ve ev yerleşimlerine özel. Lakin dün Kova’nın özgür, evrensel olduğunu, sınırları sevmediğini ve özgür seçimleriniz için seçenekler sunduğunu ifade etmiştim. Hepsini okuyabilirsiniz.

KOÇ ve ASC KOÇ:

Kova Yeni Ay, arkadaşlıklarınız, dostluklarınız, dahil olduğunuz yardım kuruluşları, meslektaşlarınız, yine işinizle alakalı katılmak istediğiniz panel, seminer, fuar, yan gelirleriniz, hayalleriniz, ümitleriniz, beklentileriniz ve istekleriniz konusunda tohum atma zamanındır. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar. NE İSTEDİĞİNİZİ kesin olarak belirlemeniz menfaatiniz icabıdır. Bu önemli günlerde engellere değil, çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

BOĞA ve ASC BOĞA:

Kova Yeni Ay, kariyeriniz, işiniz, kurmak istediğiniz işiniz, kurduğunuz işiniz, toplum gözündeki yeriniz, kariyeriniz konusunda olmak istediğiniz nokta, idareci iseniz astlarınızla, çalışan iseniz üstlerinizle, devlet ile ilgili işlerinizle, yaptığınız projelere, geliştirmek ya da ilerletmek istediğiniz projelerle, size saygınlık ve güç sağlayabilecek fikirlerle alakalı tohum atma zamanıdır. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar NE İSTEDİĞİNİZİ kesin olarak belirlemeniz menfaatiniz icabıdır. Bu önemli günlerde engellere değil, çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

İKİZLER ve ASC İKİZLER:

Kova Yeni Ay, iç dünyanızı büyütmek, zihin yapınızı yeni olasılıklara açmak, bunun yanında dış dünyanızı da geliştirmek için geliyor. Blog-vlog, yayıncılık, ithalat-ihracat ve yurtdışı ile kurduğunuz bağlantılar, bu yöndeki hedefleriniz, hukuki konularınız, başka bir ülkeye yerleşme fikriniz, geliştirmek istediğiniz işleriniz, medya, seyahat planlarınız, yükseköğrenim ve eğitim ile alakalı tohum atmak için ideal zamanlar. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar. NE İSTEDİĞİNİZİ kesin olarak belirlemeniz menfaatiniz icabıdır. Bu önemli günlerde engellere değil, çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

YENGEÇ ve ASC YENGEÇ:

Kova Yeni Ay, özellikle maddi ve manevi konularda özgürleşmeniz, çevrenizle ve en yakınlarınızla olan ilişkileriniz, yeniden başlama, sıfırdan başlama için ruhsal gücünüz ve dirayetiniz, duygusal anlamda hayatta kalma kabiliyetiniz alanında size yardımcı olmaya geliyor. Gizemli ve güçlü bir evdir, Kova burada rahattır. Bu yüzden başta parasal ve ruhsal meseleler olmak üzere özellikle 20 Şubat tarihine kadar tohum atma zamanınızdır. Tohumlar da saydığımız konular hakkında NE İSTEDİĞİNİZDİR. Bu önemli günlerde engellere değil, çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

ASLAN ve ASC ASLAN:

Kova Yeni Ay’da, özellikle ilişkileriniz, açık düşmanlarınız, evliliğiniz, evliliğe doğru ilerleyen ciddi ilişkileriniz hukuki meseleleriniz en önemli konulardır. Kova, ticaret hayatınız, ortaklarınız, hayatınızda pek çok konuya ya da soruna dâhil olmuş artık ortağınız olmuş arkadaşlarınız, yapmak istediğiniz anlaşmalar, müdahil olmak istediğiniz konular ve bunun gibi geniş kapsamlı bir hayat alanında size yardımcı olmaya geliyor. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar tohum atma zamanınızdır. Tohumlar da saydığımız konular hakkında NE İSTEDİĞİNİZDİR. Bu önemli günlerde engellere değil, çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

BAŞAK ve ASC BAŞAK:

Kova Yeni Ay, en başta sağlığınız için tohum atma zamanınızdır. Gündelik rutinleriniz, sağlığınız, düzenli kullanmanız gereken ilaçlar, bitmesini beklediğiniz tedavi süreçleriniz, geçirmek zorunda olduğunuz minik operasyonlar, evcil hayvanlarınız, iş yeriniz, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, çalışma performansınız, işlerinize odaklanmanız, iş hayatınızdaki sabrınız ve disiplininiz gibi konularda NE İSTEDİĞİNİZİ ekerseniz, verimli bir hasat döneminiz olabilir. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar engellere değil isteklerinize, sorunlara değil çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

TERAZİ ve ASC TERAZİ:
Kova Yeni Ay
, en başta çocuklarınızı, sevdiğiniz işleri, size iyi gelen hobilerinizi, hayatınıza neşe, üreticilik ve eğlence katan aktiviteleri anlatır. Burası, içimizdeki minik ve afacan çocuğun adeta oyun odasıdır. Hayatınıza enerji, moral, üreticilik getiren bir alandır. Kova Yeni Ay burada sizin moraliniz yükseltmek, sizi bağımsız ve güçlü bir kral/kraliçe gibi hissettirmek için geliyor. Duygusal olarak zenginleşmek, yaşama sevincinizi yüksek tutmak, hayatınıza daha çok neşe, sevinç, eğlence ve güzellikler çekmek istiyorsanız, Kova Yeni Ay bunun için muazzam bir tohum atma zamanıdır. İSTEKLERİNİZİ ekerseniz, verimli bir hasat döneminiz olabilir. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar engellere değil isteklerinize, sorunlara değil çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

AKREP ve ASC AKREP:

Kova Yeni Ay, en başta eviniz, aileniz, kökleriniz, kimse ile paylaşmak istemediğiniz bazı kariyer ve iş düşünceleriniz, hayata daha sağlam kök atma arzunuz, köklü ve sağlam bir yatırım yapma arzunuz için, bunları ilerletmek ve yepyeni çözüm yolları sunmak için geliyor. Hem kişisel, hem de duygusal güvenliğinizi artırma arzunuzu bir adım daha ileri taşımak ve bu alanlardaki sorunlarınızı çözmek için tohum atma zamanınız. İSTEKLERİNİZİ ekerseniz, verimli bir hasat döneminiz olabilir. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar engellere değil isteklerinize, sorunlara değil çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

YAY ve ASC YAY:

Kova Yeni Ay, en başta, kişisel iletişiminizi daha da güçlendirmek, kendinizi çok daha iyi ifade edebilmeniz, iletişimi hayatınızı daha da kolaylaştırmak ve istediğiniz sonuçlara ulaşmak adına daha da verimli kullanmanız için geliyor. Evrak işleriniz, komşularınız, yakın çevreniz, genç akrabalarınız, mahalleniz, hemen her gün görüştüğünüz insanlar, ortak çalışmalara katıldığınız kişiler, yakın arkadaş grubunuz, telefonla sürekli irtibat halinde olduğunuz kişiler 3. Ev konusudur. Kova, en temelde ‘’DOĞRU İLETİŞİM’’ konusunda sizi daha ilerletebilecek çözüm olanakları sunabilir. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar engellere değil isteklerinize, sorunlara değil çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

OĞLAK ve ASC OĞLAK:

Kova Yeni Ay, en başta kazancınız, maddi varlıklarınız, sahip olduğunuz taşınır/taşınmaz kıymetleriniz, maaşınız, yan gelirleriniz, tasarruflarınız, lüksleriniz, sizi iyi ve güvende hissettiren somut ve maddi güvencelerinizi büyüteç altına almaya geliyor. Banka hesabınız, almak istediğiniz ve maddi değerinin yanında, sizin için manevi tatmin de sağlayabilecek olan her türlü meta ve bu alanlarda yapmak istedikleriniz ile ilgili olarak Kova Yeni Ay, size oldukça parlak çözümler sunabilir. Bu bakımdan 20 Şubat tarihine kadar olan TOHUM ATMA sürecini iyi değerlendirmeniz menfaatinizedir. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar engellere değil isteklerinize, sorunlara değil çözümlere odaklanarak rahatça ilerleyebilirsiniz. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

 

KOVA ve ASC KOVA:

Kova Yeni Ay size, öncelikle dış dünyaya yeni bir siz göstermek, sizi, tazelemek, sizi siz yapan tüm özelliklerinizi kapsamlı bir revizyondan geçirmek için geliyor. Kendiniz için fiziksel ya da manevi, fikirsel ya da ruhsal, görsel ne yapmak istiyorsanız, bunlara odaklanabilirsiniz. Hayatınızla ilgili güzel istek ve beklentilerinize elinizi uzatsanız tutacak kadar yakın olduğunuz bugünlerde, özellikle 20 Şubat tarihine kadar olan tohum atma zamanında, İSTEDİKLERİNİZE ve hayatınızdaki bazı pürüzler için çözüm yollarına odaklandığınızda, KOVA DOLUNAY zamanında muazzam bir hasat mevsimi yaşayabilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

 

BALIK ve ASC BALIK:

Kova Yeni Ay, son derece kıymetli, gizemli ve kadim bilgilerin saklandığı 12. eviniz için kapsamlı bir revizyona geliyor. Pek de göz önünde olmasını istemediğiniz çalışmalarınız, hayır faaliyetleriniz, rüyalarınız, saklamak istediğiniz duygularınız, gizli düşmanlarınız, gizli savaşlarınız 12. Ev konusudur. Kova Yeni Ay döneminde hayatınızın hangi alanında gelişme istiyorsanız, bu isteklerinizi bilinçaltınıza oldukça sağlam biçimde ekmeniz menfaatiniz icabıdır. Özellikle 20 Şubat tarihine kadar olan tohum atma zamanında İSTEDİKLERİNİZE ve hayatınızdaki bazı pürüzler için çözüm yollarına odaklandığınızda, KOVA DOLUNAY zamanında muazzam bir hasat mevsimi yaşayabilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

 

kova