1.DEKANAT TERAZİ: 23 EYLÜL-2 EKİM

VE ASC DERECESİ 0-10 ARASINDA OLAN KIYMETLİ TERAZİLER İÇİN;

Kıymetli TERAZİLER;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir Mayıs  ayı temenni ediyorum.

Özellikle Temmuz ayının ortalarına kadar olan döneme baktığımız zaman Kova Satürn’den dekanatınızın oldukça şık etkiler aldığını görmekteyiz. Kova Satürn etkileri ile ister ev hanımı ister yönetici olun, gayet başarılı ve parlak işlere imza atabilirsiniz. Dolayısıyla hem maddi hem manevi anlamda güçlü temeller attığınız, zaman ve emek harcadığınız konularınızın yükselmeye ve meyve vermeye başladığını artık somut olarak görebilirsiniz. Hayatta istediklerinizi, ulaşmak istediğiniz yerleri, hedeflerinizi, geçmişte yaptığınız bazı hatalarınızı, neyi yapmak isteyip de yapamadığınızı ve size neyin engel olduğunu gözden geçirebilirsiniz. İş hayatınızda çok önemsemediğiniz noktalar, parasal tedbirleriniz, kariyer hayatınız ve ticaret hayatınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Lakin sadece maddi hayatınız değil, sosyal hayatınıza, romantik hayatınıza ve evliliğinize de reel bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Ve bu dönem var gücünüzle işinize odaklanabilir ve en iyisini başarılı biçimde ortaya koyabilme noktasında oldukça önemli adımlar atabilirsiniz. Hayatınıza canlılık ve verimlilik getirebilirsiniz diyebiliriz.

10-18 Mayıs tarihleri arasına baktığımız zaman, Merkür etkileri ile oldukça hızlı düşünebilir, olayları daha çabuk biçimde tüm yönleriyle analiz edebilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişiler artabilir, (dikkatli ve kurallara uymak kaydıyla) çeşitli toplantılarınız olabilir, iş hayatınız canlanabilir. Önemli haberler alabilirsiniz ya da önemli ve ciddi konularda çok hızlı kararlar almanız gerekebilir. Sezgileriniz çok güçlü olabilir, aklınıza ilk gelenler doğru olabilir. Olaylara ve konulara oldukça sağduyulu yaklaşabilirsiniz.

Güneş İkizler burcuna geçtikten sonra, dekanatınız daha da rahatlayabilir. Son derece olumlu ve pozitif etkiler ile hayattan oldukça keyif alabilir, dinlenebilir, eğlenebilir ve hem sakin, hem dengede, hem de oldukça iyimser olabilirsiniz. Oldukça hoş başlayan ve öyle de devam etmesi oldukça muhtemel bu ay, başarınıza başarı, üretici yanınıza bir kat kat daha fazlasını, veriminize ise iki kat daha fazlasını sunabilir. Planlarınız oldukça iyi ilerleyebilir, iş hayatınızdaki bazı problemleri kolaylıkla çözebilir, yakın çevrenizdeki bazı pürüzleri temizleyebilir, hayatınızdaki bazı gereksiz detayları başarıyla ayıklayabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Olumlu ve pozitif bakış açınız, size saygı duyulmasını sağlarken, ilerlemenize, başarılı işler yapmanıza ve parlamanıza da olanak tanır diyebiliriz. Ayrıca Mayıs ayının sonlarına doğru iyice yaklaşıldıktan sonra işinizde daha da ilerleyebilir, pandemiden doğan boşlukları hızla kapatabilirsiniz. Sizin için rahat ve sevimli bir dönem diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

2.DEKANAT TERAZİ:

3-12 EKİM

VE ASC DERECESİ 10-20 ARASINDA OLAN KIYMETLİ TERAZİLER İÇİN;

Kıymetli TERAZİLER;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir Mayıs ayı temenni ediyorum.

Mayıs ayının ilk haftasında kişisel gezegeniniz Venüs duygularınıza ve cebinize hitap edebilir. para ve aşk fırsatlarınız oldukça artabilir. Altın değerinde fırsatlar elinize geçebilir. Evli ya da ciddi bir ilişkisi olan 2.DEKANAT Teraziler  bu dönemde duygusal hayatlarındaki problemleri kolaylıkla çözebilir, bekar olan Terazi burcu beyler, akıllarında olan özel bir kişiye duygularını açabilir, Terazi burcu güzel bayanlar ise, son derece parlak ve hoş teklifler alabilirler. Sosyal ve iş hayatlarında oldukça yoğun, üretken, canlı, hızlı ve aktif olabilirler.

Ay ortalarından 23 Mayıs’a kadar olan sürece baktığımız zaman, Merkür etkileri ile oldukça hızlı düşünebilir, olayları daha çabuk biçimde tüm yönleriyle analiz edebilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişiler artabilir, (dikkatli ve kurallara uymak kaydıyla) çeşitli toplantılarınız olabilir, iş hayatınız canlanabilir. Önemli haberler alabilirsiniz ya da önemli ve ciddi konularda çok hızlı kararlar almanız gerekebilir. Sezgileriniz çok güçlü olabilir, aklınıza ilk gelenler doğru olabilir. Olaylara ve konulara oldukça sağduyulu yaklaşabilirsiniz. Ay sonuna doğru, Güneş’in İkizler’e geçmesi ile Güneş’in olumlu etkilerini dekanatınızda daha çok hissedebilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

3.DEKANAT TERAZİ

13-22 EKİM

VE ASC DERECESİ 20-30 ARASINDA OLAN KIYMETLİ TERAZİLER İÇİN;

Kıymetli TERAZİLER;

Bildiğiniz gibi tüm dünyada hızla yayılan ve ölümcül sonuçları olan Covid-19 virüsü ile devletimiz ve milletimiz büyük bir mücadele vermektedir.

Millet olarak verdiğimiz bu mücadelede sizin katkınız tartışılamaz. Bu yüzden önerilere uymanız, gerekmedikçe sokağa çıkmamanız, sosyal mesafeyi korumanız ve haberleri resmi kaynaklardan takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hem milletimizin sağlığı, hem de kendi sağlığınız için bu mücadeleye elinizden gelen katkıyı sunacağınıza yürekten inanıyor, güzel bir Mayıs  ayı temenni ediyorum.

Önce sabitlerinizi, hemen arkasından değişkenleri konuşalım.

Ağustos ayının ortalarına kadar olan süreçte, dekanatınızın karşısındaki Oğlak Jüpiter, bazı konularda konfor alanınızın dışına çıkma düşüncelerinizi besleyebilir. Hayatınızı daha büyütmek, geliştirmek ve ilerletmek için yollar aramaya başlayabilirsiniz. Bu hedefiniz için de yapabileceğinizden fazla proje üstlenebilir, ya da yapabileceğinizden çok daha fazla iş ve sorumluluk almaya başlayabilirsiniz. Ancak planlarınızın getirileri konusunda ve sizin de bu getiriler karşısında alacağınız tavır belirsizliğini koruyabilir. Fikir ve hayalleriniz çok büyük olabilir, görüşleriniz de uzağı gösterebilir, bunlar çok güzel gelişmelerdir, lakin sizi uyarmak isteyen ya da bu kadar ağır yükü gereksiz yere üstlendiğinizi söyleyenlere ve size yapıcı eleştiriler yöneltenlere karşı kırıcı olabilirsiniz aman dikkat. Bunun yerine zamanında ve rahat yapabileceğiniz konulara eğilmeye dikkat etmelisiniz. Daima dengeleri gözetmeli büyük planların da sonuçlarının ve getirilerinin büyük olabileceği noktasını hatırdan çıkarmamalısınız. Yine Pluton etkilerine baktığımız zaman; çevrenizi biraz daha kontrol altında tutmak isteyebilir, daha korumacı olabilirsiniz. Bazı zamanlar, gücünüzün, sabrınızın ve dayanıklılığınızın test edildiğini düşünüyor olabilirsiniz. Temel motivasyonunuz çevrenizi ve sevdiklerinizi korumak dahi olsa, bazı zamanlar sertleşebilirsiniz. Kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. Karamsar olmanın bu dönem size hiçbir katkı sunmayacağını bilmelisiniz. Bazı zamanlarda işlerin istediğiniz gibi gitmediğini düşünebilirsiniz. Bazı zamanlar hedefleri, düşünceleri ve yapmaları gerekenler noktasında bir duraksama da yaşıyor olabilirsiniz. Bu aşamada küçük bir tavsiyem olabilir. Bazı problemli durumlarla karşılaştığınız zaman, amacınıza doğru ilerlemek adına zihinsel olarak bir ‘’inat’’ geliştirmeli ve her deneyimden öğrenme ve pay çıkarmalısınız. Bazı zamanlar fırsatlar, kötü giyinmiş olabilir. Önemli olan, onları görebilmektir.

Nisan ayının son günlerinden Mayıs ayının ortalarına kadar olan sürece baktığımız zaman, Mars etkilerini görmekteyiz. Mars bu dilime muazzam bir katkı sunuyor. ÖÖzellikle 20 Temmuz tarihine olan süreç içerisinde kendinizi daha güçlü, daha net ve daha rahat ifade edebilir, isteklerinizi elde etme ve hedeflerinize doğru ilerlemede daha gözü kara ve daha cesur olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz göz kamaştırabilir. Kişiliğinizin gücü ve olumlu tavırlarınızla hem yeni karşılaştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, hem de çevrenize örnek olabilirsiniz. Rekabet isteyen ile rekabet edebilir, işbirliği ve ekip çalışmaları içinde ise göz kamaştırabilirsiniz. Ağır ve sert rekabet seven bir yönünüz yok, ancak bu dönem ağır rekabet şartlarından son derece sivrilen ve parlayan zekanızla başarılı biçimde çıkabilirsiniz. Çok yönlü ve verimli yapınız iş hayatınızda parmakla gösterilmenize neden olabilir. Pek çok açıdan rahat ve mutlaka değerlendirilmesi gereken günlerdir.

Nisan ayının yine son günlerinden 23 Mayıs’a kadar olan süreç de oldukça hoş görünümler sunuyor diyebiliriz. Venüs duygularınıza ve cebinize hitap edebilir. para ve aşk fırsatlarınız oldukça artabilir. Altın değerinde fırsatlar elinize geçebilir. Evli ya da ciddi bir ilişkisi olan Teraziler, bu dönemde duygusal hayatlarındaki problemleri kolaylıkla çözebilir, bekar olan Terazi burcu beyler, akıllarında olan özel bir kişiye duygularını açabilir, Terazi  burcu güzel bayanlar ise, son derece parlak ve hoş teklifler alabilirler. Sosyal ve iş hayatlarında oldukça yoğun, üretken, canlı, hızlı ve aktif olabilirler. Venüs İkizler Retro hareketini, daha sonra ayrıca kapsamlı biçimde ele alalım inşallah. İkizler Venüs Retro hareketi, o kadar korkutucu, ürkütücü, kaçılıp saklanılması gereken bir hareket değildir. Belirli kuralları vardır, uyarsınız, rahat edersiniz.

Yine Mayıs’ın son haftasında Merkür etkileri ile oldukça hızlı düşünebilir, olayları daha çabuk biçimde tüm yönleriyle analiz edebilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişiler artabilir, (dikkatli ve kurallara uymak kaydıyla) çeşitli toplantılarınız olabilir, iş hayatınız canlanabilir. Önemli haberler alabilirsiniz ya da önemli ve ciddi konularda çok hızlı kararlar almanız gerekebilir. Sezgileriniz çok güçlü olabilir, aklınıza ilk gelenler doğru olabilir. Olaylara ve konulara oldukça sağduyulu yaklaşabilirsiniz. Ay sonuna doğru, Güneş’in İkizler’e geçmesi ile Güneş’in olumlu etkilerini dekanatınızda daha çok hissedebilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.

terazi