Oldukça önemli ve getirileri bağlamında da hepimizi sevindirmesi muhtemel olan Yengeç Burcunda Ay Tutulması ya da Yengeç Dolunay’ın etkilerini burcunuza göre aşağıdaki detaylı yazımızda okuyabilirsiniz. Etkisi yaklaşık 6 ay sürebilir. İlgili ev konunuzda dikkatli çalışmalar yaptığınız ve naçizane önerilerimi dikkate aldığınız takdirde, Yengeç Yeni Ay zamanında beklentilerinizin üstünde gelişmelerle karşılaşabilirsiniz diyebiliriz. Yengeç Burcunda Ay Tutulması, hayırlı, uğurlu, kademli olsun inşallah.

KOÇ VE ASC KOÇ:

Koç ve Yükselen Koç’lar için Yengeç Burcunda Ay Tutulması, ya da Yengeç Dolunay, 4. Evi etkilemektedir. Dördüncü ev konularını kısaca hatırlamakta fayda var ki, önümüzdeki 6 ay boyunca hangi konular üzerinde çalışabiliriz, analiz etmesi daha kolay olabilir. 4. Ev, öncelikle kökenlerimiz, aile bağlarımız, içinde yaşadığımız evimiz, ebeveynlerimiz ve daha yaşlı ebeveynlerimiz, arsa, tarla, toprak, emlak işlerimiz, sağlığımızda da mide sorunları anlamına gelebilir. Bu dönemde ev içindeki su ile ilgili tesisat borularını gözden geçirmeniz, tamire ihtiyacı olan varsa tamir ettirmeniz önemli olabilir. Yengeç Burcunda Ay Tutulması, oldukça önemli bir eve güçlü etkilerle geliyor diyebiliriz. Yengeç, burada kendi evinde rahattır ve tüm olumlu etkilerini ortaya koyar. Tutulmayı takip eden birkaç gün, duygusal anlamda biraz gergin olabilirsiniz, ancak geçicidir. Ev, aile, yuva, ebeveyn ve akrabalarınız, hayatınızı oluşturan temelleriniz ve insan kaynakları deyimiyle ‘’İlerleyen zamanlarda kendinizi nerede görüyorsunuz’’ sorusu, bunun yanında hayatınızda artık sonlandırmak istediğiniz ve yaşamınızdan çıkarmak istediğiniz (Dolunay-kapanış) olgular bu ev ile ilgilidir. Ev ile ilgili, taşınmazlar ile ilgili istek, dilek ve beklentilerinizi revize etmeniz, bunlar hakkında çalışmanız menfaatinize olabilir. Aile içinde bir sorunun kökenine inerek çözebilir, bazı problemleri, bir daha gündeme gelmemek üzere sonlandırabilirsiniz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

BOĞA VE ASC BOĞA:

Boğa ve Yükselen Boğa’lar, sessiz sedasız, Yengeç Burcunda Ay Tutulmasından en yüksek bolluk ve bereket payını almaya hazırlanıyorlar diyebiliriz. Sizi rahatsız eden, huzursuz eden bazı kişilerle iletişiminiz yavaş yavaş sonlanmaya başlayabilir. Yakın akrabalarınız, çevreniz, komşularınız, sık gördüğünüz kişiler, mahalleniz, ticari çevreniz, iletişimde olduğunuz kişilerle ilgili problemleriniz hızla çözülmeye başlayabilir. Onlarla kurduğunuz diyaloglarda kırgınlıklar yaşıyor ya da nedenini anlayamadığınız bazı sorunlar tekrar tekrar önünüze geliyorsa, iletişim bağlamında kendinize bazı sorular sormaya başlayabilirsiniz. Beklediğiniz bir evrak gelebilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız bu konular ile ilgili dilek ve beklentilerinizi, iletişim, satış, pazarlama ve sosyal ağlar üzerinden götürdüğünüz işleriniz varsa bu yöndeki istek, dilek ve beklentilerinizi, kardeşleriniz ve çevreniz ile yaşadığınız pürüzlerde nasıl bir çözüm istediğinizi detaylandırınız. Yengeç Burcu Dolunay’ın ve Yengeç Kuzey Ay Düğümü ’nün desteğini ardınıza alınız çünkü ilerleyen tarihlerde bu konular le ilgili sevindirici gelişmeler olabilir. Bu 6 aylık dönemde, bu eviniz ve çevreniz ile ilgili olumlu düşüncelerinize, hayal, istek ve beklentilerinize bu dönem kavuşabilirsiniz diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

İKİZLER VE ASC İKİZLER:

İkizler ve Yükselen İkizler için Yengeç Burcunda Ay Tutulması demek, para ve maddi değerler ile ilgili olan konular gündeme gelebilir demektir. Yengeç Dolunay, kendilerine bir bolluk ve bereket artışı ile gelebilir. Kıymetli İkizler, bu dönemde Yengeç Ay Tutulması ve Yengeç Kuzey Ay Düğümü’nü başarı ile kullanabilirler ise, maddi açıdan dilek, istek, beklenti ve arzularını detaylandırabilirler ise, tatmin edici kapılar kendilerine açılmaya başlayabilir. Şu andaki gelirinizi artırmanın yollarını arayabilir, kaynaklarınızı yeniden gözden geçirebilir ve iyileştirme noktasında harekete geçebilirsiniz. Para ve tasarruf hakkında radikal kararlar alabilir, eskiye oranla daha sağlam adımlar atmak isteyebilir ve gelir-gider dengeniz üzerinde daha çok yoğunlaşabilirsiniz. Ve şu soru üzerinden hareket ederek daha kolay bir sonuca gidebilirsiniz. ‘’İstediğiniz miktar şu anda cebinizde ya da hesabınızda olsaydı ne yapardınız’’ Dilek, istek beklentiler günlüğünüze bu parayı ve kullanım alanlarınızı detayları ile yazmaya başlayınız. Yengeç Burcunda Ay Tutulması (Yengeç Dolunay) desteğini arkanıza alın ve önümüzdeki 6 aylık dönemde maddi açıdan önemli ve hoş haberler gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

YENGEÇ VE ASC YENGEÇ:

Yengeç ve Yükselen Yengeçler için oldukça hoş, verimli ve bereketli bir dönem diyebiliriz. Ancak bu dönem biraz duygusal, biraz daha kırılgan ve biraz daha hassas olabilirler. 1. Evde meydana gelen Dolunay ya da Ay Tutulması, tüm astroloji haritasına baktığı için, bundan sonraki süreçte ne yapmak istiyorsanız, nasıl bir iş, evlilik, aşk hayatı, gelir, ilişkiler, seyahat vs. arzu ediyorsanız, kendiniz için en sağlıklı ve en konforlu hayatı nasıl tasarlıyorsanız, detaylandırarak günlük defterinize yazmaya başlamanızı önerebilirim. Önümüzdeki bir-iki hafta çevrenizde çok dikkat çekebilirsiniz. Çevreniz, ‘’Sende bir başkalık var’’ mealinde cümleler kurabilir. Yapı olarak çevresindekilere ve sevdiklerine karşı her zaman hassas olan ve kendilerini sürekli ihmal eden Yengeç ve Yükselen Yengeçler, bu dönem kendileri için yapacakları minik güzelliklerin kendilerine katlanarak dönebileceğini bilmeli ve kalemlerini, hayallerini detaylandırmak için oynatmalılar. Kendilerini şımartmaktan çekinmemeliler. Bu bağlamda, burcunuzdaki Dolunay’ın desteğini arkanıza alın önümüzdeki 6 ay güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

ASLAN VE ASC ASLAN:

Aslan ve Yükselen Aslanlar için Yengeç Dolunay ya da Yengeç Burcunda Ay Tutulması, 12. Ev konularını gündeme getiriyor diyebiliriz. Öncelikle bu 6 aylık dönemde sizden saklanan bir sırra vakıf olabilir, sizden gizlenen ya da manipüle edilmiş hali ile bildiğiniz bir konunun içyüzünü öğrenebilirsiniz. Son derece özel ve kadersel bir evde meydana gelen Yengeç Dolunay’a olumlu istek beklenti ve dileklerinizi yansıtırsanız, olumlu ve pozitif yönde odaklanırsanız oldukça kalıcı, tatmin edici ve parlak sonuçlar alabilirsiniz diyebiliriz. Bu bağlamda bazı gizli düşmanlarınızın kim olduğunu öğrenebilir, kimlerin size nahoş duygular besleyerek önünüze gizemli pürüzleri çıkardığını öğrenebilirsiniz. Manevi olarak bazı gerçeklerin farkına varabilir, parlak, canlı ve hatta haberci rüyalar (Yengeç Dolunay) görebilirsiniz. Bazı rüyalarınızı ciddiye alarak kendiniz yorumlamalı, bazı konuları da kendinize saklayarak bulduğunuz bazı önemli izlerin peşinden bizzat kendiniz gitmelisiniz. Bu bakımdan beklentilerinizi, dilek ve isteklerinizi detaylandırmalı, spritüel çalışmalara ilgili iseniz, bu konulara biraz daha yoğunlaşmalısınız. Yengeç Ay Tutulması desteğini arkanıza alın ve önümüzdeki 6 ay içinde şaşırtıcı ama güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

BAŞAK VE ASC BAŞAK:

Başak ve Yükselen Başaklar, Yengeç Burcunda Ay Tutulması günlerini takip eden 6 aylık süreçte dev bir hayal mıknatısı haline gelebilirler. Akıllarından geçenler, bugünlerde önlerine çıkabilir ve kelimenin tam anlamı ile ‘’Başka bir şey isteseymişim olacakmış’’ döneminin keyfini sürmeye başlayabilirler. Hayallerin, beklentilerin, ümitlerin ve dileklerin sihirli evi olan 11. Evde meydana gelen Yengeç Dolunay ile öncelikle hayatlarında en büyük beklentilerini mutlaka ama mutlaka detaylandırarak not etmeliler. Bu dönemde, bir hedeflerine ulaşabilir, ya da bir çalışmalarını başarılı biçimde sonlandırabilirler. Arkadaşları arasında, meslektaşları arasında, bulundukları sosyal alanda nerede olmak ve nerede durmak istiyorlar ise bunları da netleştirmeliler. 11. Evin sınırları oldukça geniştir, beklentileriniz size göre büyük ya da küçüktür ama 11. Ev için fark etmez dilekçenizi alır ve harekete geçer. Yengeç Dolunay oldukça güçlüdür. Bu muazzam gücü ve sihirli değneği, hayatlarında değiştirmek, yenilemek ve büyütmek istedikleri noktalara yazarak dokundurmaları yeterli. Yengeç Burcunda Ay Tutulması desteğini arkanıza alın ve önümüzdeki 6 ay kadar güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

TERAZİ ve ASC TERAZİ:

Terazi ve Yükselen Terazi için, Yengeç Burcunda Ay Tutulması, oldukça güçlü ve önemli etkilerle geliyor diyebiliriz. Yengeç Dolunay’ı kariyeriniz, ilerleyen zamanlarda olmak istediğiniz yeriniz, sosyal statünüz, en büyük hayalleriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. En parlak kariyerinizi inşa etmeye başlayabilir, evlenmeye karar verebilir, kamuoyu önünde çok güçlü bir itibara ve saygınlığa sahip olabilir, adım attığınız her yere gücünüzü yayabilirsiniz. Bilginin ve deneyimin ne kadar önemli olduğunu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 6 aylık dönem içinde çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını alabilir, bir konuda başarılarınız neticesinde adınızı duyurabilirsiniz. Hayran olunan ve saygı duyulan bir konuma yükselebilirsiniz. Detaylandırmanız, yazmanız ve gerçekten istemeniz yeterli. Bu yönde başarılı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Yengeç Dolunay desteğini arkanıza alın ve 6 aylık dönemde aldığınız kararların pozitif sonuçlarına hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

AKREP VE ASC AKREP:

Akrep ve Yükselen Akrepler, Yengeç Burcunda Ay Tutulması ve takip eden döneminde öncelikle işlerine yaramayan fikir, görüş, düşünce ayak bağı olan bazı mottoları hızla hayatlarından uzaklaştırmaya başlayabilir, daha yenisi, daha parlağı ve daha iyisi için güçlü ve analitik zihinlerinden oldukça geniş ve bereketli bir alan açabilirler. Kısaca, zihinsel, fikirsel ve düşünsel olarak arınmaya geçebilirler. Daha yeni ve daha büyük fikirler aklınıza gelebilir. Bir seyahat planı yapabilir ve finanse etmek için harekete geçebilirsiniz. Nereyi görmek istiyorsanız haritaya bakmanız ve yazmanız, bilgisayarınıza da gitmek istediğiniz yerin bir resmini yerleştirmeniz yeterli. 9. Ev, büyük bir evdir, büyük hayallerin ve büyük düşüncelerin evidir. Her ne kadar somut, gerçekçi, reel ışık altında dünyayı görseniz ve bu tarzdan hoşlansanız da, çok güzel hayalleriniz vardır. Bunları yazın ve kimsenin bilmediği o muazzam hayal gücünüzle en parlak renklere boyayın. Yengeç Dolunay’ın arınma desteğini arkanıza alın ve önümüzdeki 6 aylık süreçte güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

YAY ve ASC YAY:

Yay ve Yükselen Yay’lar, Yengeç burcunda Ay Tutulması ve takip eden günlerde, naçizane tavsiyelerimize uydukları zaman kelimenin tam anlamı ile fantastik günlere, fantastik bir 6 aya adım atabilirler. Değişim ve dönüşüm evi olan 8. Evlerinde meydana gelen Yengeç Dolunay da kapanış enerjisi olduğundan, öncelikle hayatlarındaki her türlü ruhsal fazlalığı atmaya ruhsal yüklerini hafifletmeye başlayabilirler. 8. Ev, aynı zamanda küllerden yeniden doğmak ve her zaman daha da güçlenerek büyümenin evidir. Bu bakımdan sizi büyüteceğine ve yenileyeceğine içtenlikle inandığınız dilekleriniz üzerinde durmanız elzemdir. Bu dönemde harita etkilerine ve diğer yerleşimlerine göre evlenme teklifi ya da çok önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu dönem ‘’Ayrıntılarla yazma’’ konusu üzerinde yoğunlaştığımız için, en orijinal, en uçuk, en yüksek hedeflerinizi, beklentilerinizi detaylarıyla size özel günlük bir deftere yazın. Hayatınızdan çıkmasını istediğiniz kişi ya da kişileri, olay ya da sorumlulukları not edin. Başta maddi kaynaklar ve büyümenize yardımcı olacak tüm basamakları tek tek yazın ve günlüğünüze kaydedin. Uygulamak için adımlarınızı korkmadan atın. Bu dönemde bir borcunuzu ödeyebilir, ya da bir alacağınızı alabilirsiniz. Yengeç Dolunay desteğini arkanıza alın ve önümüzdeki 6 ay için güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

OĞLAK VE ASC OĞLAK:

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar için, oldukça kapsamlı ve önemli bir evde, 7. Evde meydana gelen Yengeç Burcunda Ay Tutulması, oldukça parlak, güçlü ve bereketli bir dönemin rüzgârını ardında getiriyor diyebiliriz. Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar 7. Ev’in hayatlarına getirilerinden en yüksek noktada faydalanabilirler. Dolunay Yengeç’te , zıt burçlarında olsa da her zaman için evrensel olan tek gerçeğin, Oğlak-Yengeç aksının son derece koordineli biçimde tüm burçların hayatına farklı kazanç ve kazanımlar getirdiği gerçeğini bilmeliyiz. Oğlaklar, bu dönemde evliliklerinde var olan pürüzleri temizleyebilir, ticari alanlarda başarılar kazanabilir, kendilerine açıkça meydan okuyan ve kendilerine karşı nahoş duygular besleyen rakiplerini bandın dışına atabilir, olumsuzlukların üstesinden başarılı biçimde gelmeye başlayabilirler. Ortaklıklarını ya da beraber çalıştıkları kişilerin performanslarını kapsamlı biçimde değerlendirmeye tabi tutabilirler. İş hayatlarında bir dönem kapanabilir, yeni karlı ve bereketli bir dönem başlayabilir. Daha yenisi, daha iyisi ve daha büyüğü için dilek, istek ve beklenti defterlerine detaylarını yazmaları yeterli. Oldukça parlak, önemli ve güçlü bir dönemin hayatlarında başladığını hissedebilirler. Yengeç Dolunay’ın desteğini arkanıza alın ve gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra 6 ay diliminde güzel sonuçlar gelmesine hazır olun diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

KOVA VE ASC KOVA:

Kova ve Yükselen Kova’lar için Yengeç Burcunda Ay Tutulması, 6. Evinizde yani iş hayatınız ve gündelik hayatınızı bolluk ve bereketle donatabilecek bir konum aldı. Bu dönem, hayatınızın ayrıntılarına odaklanabilir ve minik ayrıntıların hayatınızı arzu ettiğiniz yönde nasıl değiştirebildiğini görebilirsiniz. Bu dönemde, sağlığınızla ilgili istekleriniz, iş hayatınız ve gündelik hayatınızda karşılaştığınız ufak tefek sorunlarınızın çözümü için güzel yollar bulabilir ve detaylandırabilirsiniz. İş hayatınızda ve ortamınızda sizi rahatlatıcı çözümler hayata geçirilebilir, iş yükünüz hafifleyebilir. Bazı mesai arkadaşlarınız işlerinden ayrılmaya karar verebilir. Sağlığınız ile ilgili bir pürüzü çözüme kavuşturabilirsiniz. Yengeç Dolunay’ı takip eden iki hafta içinde değil de, ilerleyen dilimlerde minik ama başarılı bir operasyon geçirebilirsiniz. Arabanız varsa, bir kontrolden geçirmeniz menfaatinize olabilir. Sağlık ve gündelik hayatınız için, isteklerinizi ve beklentilerinizi yazın, gerçekleştirmek için hemen başlayın. Kolay ve konforlu yollar bulabilirsiniz. Önümüzdeki 6 aylık dilimde, sağlığınız ve rutinleriniz hakkında güzel sonuçlar alabilirsiniz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

BALIK VE ASC BALIK:

Balık ve Yükselen Balıklar için Yengeç Burcunda Ay Tutulması çok keyifli bir evde bereketiyle konumlandı diyebiliriz. Bu dönemde evli Balıklar, ebeveyn olmaya hazırlanmaya başlayabilirler. Çocuk için (5. Ev) tedavi gören (Yengeç) kıymetli Balıklar, müjdeli haberler alabilirler. Bunun yanında gönlü şu anda boş olan Balıklar da bu dönem sezgilerini ve içgüdülerini takip edelerse, gönüllerini aydınlatabilecek harika bir romantik başlangıç yapabilir ve yalnızlık defterlerini kapatabilirler. (Dolunay). Tabii takip eden bir iki hafta içinde değil de, sonraki zamanlarda bu düşünceleri için girişim yaparlarsa çok daha iyi olabilir. Aynı zamanda çocukları ile ilgili bazı pürüzleri sonlandırabilirler. Bu dönem Balıklar, evliliklerinde ve romantik hayatlarında kendilerini mutlu edebilecek detayları yazmalı, aradıkları ya da kendilerine çok uygun olduğunu düşündükleri kriterleri yazmalı, dileklerine can suyu vermeli ve 6 aylık dönemde de güzel sonuçlar almaya hazır olmalılar diyebiliriz inşallah. Hayırlı, uğurlu, kademli olsun.

Sözümüz sağlığa.yengeç burcunda ay tutulması